Inscape Education Group

Inscape Education Group

Inscape Education Group

Введення

Inscape вірить в пропонуючи продукти вартістю змушені забезпечити різноманітний зростання творчого сектора і промисловості в цілому. У нас є заснована інституційна культура, яка є унікальною для Inscape і його студенти. Наша культура побудована на системі цінностей, яка заохочує якість, справжність і відносини. Ми прагнемо до того, щоб це не відображати у всіх областях нашого інституту.

Як організація, ми просуваємо інклюзивність і доступ до вищої навчання. Для кожних двадцяти студентів, зарахованих з нами, ми можемо запропонувати часткову або повну стипендію, щоб допомогти гідних кандидатів, які в іншому випадку не мали б можливість встати на шлях обраної ними кар'єри.

Ми приймаємо унікальний студента в центрі викладання і навчання підхід, спрямований на безперервне навчання. Наше ставлення викладач студент низький, щоб забезпечити індивідуальну увагу за рамки безпосередніх академічних потреб наших студентів. Ми розуміємо динаміку малого класу культури і максимізувати вихід студента в цьому середовищі. Студенти, проте, як очікується, взяти на себе відповідальність за своє навчання і прагнути в кінцевому рахунку, стати незалежними в навчанні.

Ми прищеплювати навчальний підхід, який заснований на принципах роботи-інтегрованого навчання (WIL). Випускники, які залишають нас впевнені в тому, щоб увійти в світ бізнесу. Ми приймаємо підхід до ведення бізнесу в нашій навчальній програмі і класах для підготовки випускників обох очікуваних можливостей і проблем в робочому світі.

продовження навчання

Доступ до подальшого навчання займає важливе місце в нашому списку пріоритетів, і ми пишаємося тим, що понад дві третини наших студентів, які входять в наші програми вищого сертифіката продовжують бути прийнятим в кваліфікації на обох Inscape або інших акредитованих та зареєстрованих вищих навчальних закладів.

АКРЕДИТАЦІЇ

Inscape зареєстрований в Департаменті вищої освіти і професійної підготовки (DHET) в якості приватного вищого навчального закладу. Наш Бакалавр дизайну ступеня, дипломи та вищі сертифікати акредитовані Радою з вищої освіти (CHE), і зареєстрований Південної Африки Кваліфікація адміністрації (SAQA) на Національної рамкової кваліфікацій (НРК).

Розташування

 • Cape Town

  Cape Town Campus 408 The Armoury, Buchanan Square, 160 Sir Lowry Road, Woodstock, , Cape Town

  • Durban

   Durban Campus 106 Montpelier Road (access via 8th avenue off Florida Road) Morningside, , Durban

   • Midrand

    Midrand Campus 353 Alexandra Road Halfway Gardens, , Midrand

    • Pretoria

     Pretoria Campus 193 Corobay Avenue Waterkloof Glen, , Pretoria

    Запитання