Institut Paul Bocuse

Institut Paul Bocuse

Institut Paul Bocuse

Введення

МІЖНАРОДНОГО ВИЗНАННЯ

Institut Paul Bocuse є членом міжнародної еліти, коли йдеться про навчання в галузі управління гостинною справою та кулінарного мистецтва.

Натхненний його двома співавторами-співзасновниками та їх надзвичайною кар'єрою - Паулом Бокузом, міжнародною зіркою кулінарних мистецтв, шеф-кулею століття з трьома зірками Michelin на 50 років, а Герар Пеліссон, співзасновник групи Accor, епітет успіху в управлінні та підприємництві - Інститут користується унікальним престижем у Франції та у всьому світі.

Наша мета: передавати вам свою пристрасть та своє інноваційне, сучасне уявлення про те, що наш факультет зумів пристосуватися до змін у роботі нашої галузі, навчати кожного з вас, щоб ви могли зустрітись із викликами завтра

СТУДЕННЯ Навчання

 • 140 висококваліфікованих та мультидисциплінарних постійних професорів та фахівців нададуть вам свої міжнародні управлінські здобутки у всіх областях готельного та ресторанного бізнесу. 40 з них мають кандидатську або іншу докторантуру.
 • Наша кулінарна освіта заснована на обміні досвідом та навичками більш ніж 20 експертів, професійних, постійних шеф-кухарів, включаючи команду Meilleurs Ouvriers de France.
 • Більше 150 фахівців з усього світу - це обледеніння на торт нашої фантастичної команди вчителів. Ви можете отримувати нагороди від їх неймовірного досвіду, щоб розкрити свій власний стиль.

БУТИ КОНТРОЛЮ ВАШОГО ЖИТТЯ

Ми всесвітньо відомі за те, що людина стає безпосередньо центром нашого підходу до освіти. Ми намагаємось розпізнавати та виявляти талант через унікальний підхід, який допомагає кожному окремо взяти участь і розкривати всі аспекти своєї особистості.

З нами ви можете налаштовувати своє навчання, вибравши варіанти, які підвищать ваші навички відповідно до ваших здібностей та ваших прагнень, як професійних, так і особистих.

ЕМБРАСІ БУТИ

Наші програми, починаючи від ступенів бакалавра до докторантури, базуються на міжнародних академічних моделях, що дають вам унікальне та професійне визнання в усьому світі.

Institut Paul Bocuse є єдиною європейською навчальною групою, що спеціалізується на індустрії гостинності та дослідницькому центрі на своєму кампусі.

Джерелом інновацій, який висвітлює майбутнє, це дослідження постійно збагачує зміст наших програм і гарантує, що ми перебуваємо на першому етапі освіти.

Практично в основі нашої системи освіти наші методи та практика завжди були динамічними та творчими, включаючи:

 • Міжвузівські тематичні дослідження
 • SPOCs
 • Серйозні ігри
 • Навчання через гру
 • Перевернуті класні кімнати
 • Бізнес-інкубатори

Ми заохочуємо навчання за допомогою досвіду, пропонуючи вам дуже специфічні навички, здатні відкрити свій розум у поєднанні з високим рівнем практичного досвіду.

Теорія поєднує в собі практичне навчання: ви будете брати участь у різноманітних спільних проектах у співпраці з нашими партнерами. Цей підхід до навчання допомагає консолідувати те, що ви знаєте, надає йому значення, розвиває свій підприємницький дух, ваше керівництво та вашу здатність висловлювати себе публічно.

Студенти Institut Paul Bocuse беруть участь у таких великих заходах, як SIRHA, щоб виробити нові концепції, які надихнули б всю професію.

ЗРОБИТИ НОВІ МОЖЛИВІСТЬ ДЛЯ ВАШОЇ МАЙБУТНІСТЬ

Ми є першим коледжем, присвяченим гостинності та кулінарним мистецтвам, з Центром розвитку. Вона складається з фахівців з індустрії гостинності та кадрів тренерів, які допомагають об'єднати різні етапи вашого кар'єрного плану.

Під час вашого тижневого курсу ви отримаєте оцінку навичок та тест на особистість, щоб встановити свій особистий та професійний профіль, щоб ви могли вирішити з нами, як ви хочете розвинутись, щоб допомогти вашій майбутній інтеграції на робочому місці.

ІНСТРУКЦІЯ З ЕКСПЛУАТАЦІЇ З ІНСТРУМЕНТОМ ЗМІНЮВАННЯ СВІТУ

Ваша здатність мислити про майбутнє, бути активною у світі, який постійно змінюється, допоможуть вам розширити технічні та управлінські навички, які ви отримуєте під час навчання.

Ми тут, щоб допомогти вам протягом усього життя і переконатися, що ви знайдете правильний шлях для вас в існуючих або майбутніх областях готельної та ресторанної індустрії.

Розташування

 • Écully

  Château du Vivier - 1A Chemin de Calabert - 69130 Ecully, , Écully

Запитання