Keystone logo
Instituto Politécnico de Viseu

Instituto Politécnico de Viseu

Instituto Politécnico de Viseu

Введення

Створення Політехнічного інституту Візеу, 26 грудня 1979 року, завдяки урядовому закону №513-T / 7, чітко визначається ширшою філософією, яка підтримувала успішне впровадження політехнічної вищої освіти в нашій країні. Розширення вищої освіти на всю територію в логіці боротьби з концентрацією в основних прибережних містах та нововведення, що стали можливими завдяки тіснішому контакту між навчальними закладами та сусідньою громадою, здавалося, були двома факторами, які сприяли створенню політехнічної вищої освіти в Португалії та, зокрема, в регіоні Візеу.

З усіх загальних цілей Політехнічного інституту Візеу слід наголосити на співпраці з оточуючою громадою на взаємній основі, спрямованій на сприяння обізнаності про регіональні проблеми та впровадження належних рішень. Крім того, слід враховувати й інші цілі: технічну, гуманістичну та особисту підготовку своїх учнів, щоб зробити їх здатними сприяти розвитку португальського суспільства; розвиток дослідницької діяльності з урахуванням потреб навколишнього контексту; культурний обмін та співпраця з іншими державними / приватними установами на національному та міжнародному рівнях.

За останні два десятиліття Політехнічний інститут Візе постійно зростав, і тепер він включає 6 підрозділів: 5 вищих шкіл - Школа освіти, Технологічна школа, Аграрна школа, Школа технологій та управління (у місті Ламего), Школа здоров’я; та Служби соціального забезпечення. На даний час у цьому закладі навчається понад 7000 студентів та 400 викладачів.

В даний час він пропонує вищу підготовку в багатьох галузях, таких як підготовка вчителів, медіа-дослідження, культурологія, соціальні послуги, спорт, мультимедіа, інженерія (у багатьох сферах), менеджмент, маркетинг, туризм, аграрні науки та сестринська справа.

Розташування

 • Viseu

  Av. Cor. José Maria Vale de Andrade,s/n,Campus Politécnico, 3504-510, Viseu

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання