Keystone logo
INTI International University & Colleges, Malaysia

INTI International University & Colleges, Malaysia

INTI International University & Colleges, Malaysia

Введення

Spanning по всій Центральній, Північній і Східній Малайзії, ІНТІ Міжнародний університет і коледжі був заснований більше 30 років тому і є провідним постачальником якісної освіти, пропонуючи найширший спектр шляхів закінчити успіху. Протягом багатьох років, ми створили міцні зв'язки з провідними університетами та рівня ключових гравців галузі, щоб гарантувати, що навички в області прав і перемоги духу закопують в наших випускників.

Ключовою відмінністю в ІНТІ в тому, що наші студенти є частиною найбільшого в світі оператора приватних університетів, лауреат міжнародних університетів. Надання новий вимір ІНТІпрограми 's, престижна мережа Лауреат міжнародних університетів відкриває нові горизонти для студентів через його акцент на кар'єрних програм, орієнтованих і інтернаціоналізму, яка є спільною ниткою в різних країнах вона працює в.

Щороку, ІНТІ студенти працюють, щоб забезпечити рішення для більш 50 промислових проектів, представлених великими корпораціями і відвідують понад 20 лекції видатних ораторів, встановивши новий орієнтир для сектора малазійського освіти. Новітні методики навчання і технології, поряд з експериментального навчання застосовується на всіх ІНТІ кампусів, в той час як курси і предмети постійно оновлюється для задоволення зростаючих глобальних потреб ринку.

Чому INTI?

Розташування

 • Batu Pahat

  INTI International University Persiaran Perdana BBN, Putra Nilai, 71800, Batu Pahat

  • Batu Pahat

   INTI International College Subang 3, Jalan SS15/8 Subang Jaya, 47500, Batu Pahat

   • Batu Pahat

    INTI International College KL Menara KH Jalan Sultan Ismail, 50250, Batu Pahat

    • Batu Pahat

     INTI International College Penang 1-Z,Lebuh Bukit Jambul , 11900, Batu Pahat

     Запитання