Iowa Wesleyan College

Iowa Wesleyan College

Iowa Wesleyan College

Введення

Заснований в 1842 році, Університет Айови Весліана є повністю акредитованим спільним університетом гуманітарних наук. IW має багату історію інновацій в освіті; є піонером у галузі наук; і на передовій освітніх можливостей для жінок. Айова Весліан була лідером у навчанні сервісів зі студентами, які на 100% беруть участь у стажуваннях як частина навчальної програми. Серед випускників - доктор Джеймс Ван Аллен '35, космічний вчений, який відкрив радіаційні пояси Землі, які зараз носять його ім'я; і доктор Пеггі Уітсон '81, космонавт NASA, який двічі служив командиром станції Міжнародної космічної станції і має кілька записів NASA. У 1869 році сім студенток із штату Айова Весліан заснували в університетському містечку сестерство PEO, яке може похвалитися міжнародним членством.

Академічні програми в штаті Айова Весліан включають навчання студентів, аспірантів та навчання в Інтернеті. Навчання на службі інтегровано в навчальну програму, забезпечуючи, щоб усі студенти пов'язували навчання в класі зі служінням іншим.

Розташований у горі Плезант, штат Айова, штат Айова Весліан пропонує різноманітні мистецькі та культурні можливості для південно-східної Айови. Мистецькі шоу, концерти, лекції та вистави відбуваються протягом року, і більшість із них відкриті для громадськості безкоштовно. Симфонічний оркестр Південно-Східної Айови базується на території кампусу.

Розташування

  • Mount Pleasant

    North Main Street,601, 52641, Mount Pleasant

    Запитання