IPB University

IPB University

IPB University

Введення

IPB University - це вищий навчальний заклад, який виробляє інновації з національною та міжнародною якістю. Протягом десяти років (2008-2018) IPB має найбільше інновацій порівняно з іншими університетами Індонезії, базуючись на оцінках Центру інновацій бізнесу - Міністерства досліджень, технологій та вищої освіти Індонезії в найбільш перспективних інноваціях Індонезії (39,71% ).

Успіх IPB та всі його досягнення не можна відокремити від керівної ролі попередніх ректорів IPB. Історія керівництва IPB час від часу така:

Проф. Д-р Сяріф Таєб (голова Президії ІПБ 1963 р.)

Проф. Д-р А. Дж. Дарман (голова Президії ІПБ 1963 р.)

Проф. Д-р Тб. Бахтіар Ріфай (ректор ІПБ 1964 - 1965)

Професор д-р Саджойо (ректор ІПБ 1965 - 1966)

Проф. Д-р Дж. Хутасойт (голова Президії ІПБ 1966 р.)

Проф. Д-р Тоїб Хадівіджаджа (ректор IPB 1966 - 1971)

Проф. А.М. Сатарі (ректор ІПБ 1971 - 1978 рр.)

Проф. Д-р Анді Хакім Насуранс (ректор ІПБ 1978 - 1987)

Проф. Д-р Сітанала Арджад (ректор IPB 1987 - 1996)

Проф. Д-р Солех Солахуддін (ректор IPB 1996 - 1998)

Проф. Д-р RHM Аман Віракартакусумах (ректор IPB 1998 - 2002)

Професор д-р Ахмад Ансорі Матжік (ректор IPB 2002 - 2007)

Проф. Д-р Геррі Сухардіянто (ректор IPB 2008 - 2012)

Проф. Д-р Геррі Сухардіянто (ректор IPB 2012 - 2017)

Доктор Аріф Сатрія (ректор IPB 2017 - 2022)

Проводячи мітку «Надихаючи інновації з доброчесністю», ректор IPB в даний час заохочує створення різних інновацій та відкриттів, які приносять користь громаді. IPB також прагне стати містечком, яке народжує молодих підприємців, які заохочують національну незалежність у майбутньому.

Brooke Cagle / Unsplash

130437_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg

Бачення

Бачення IPB University на період 2019-2023 рр. Полягає у тому, щоб: стати університетом, заснованим на наукових дослідженнях та провідним в інноваціях задля національної незалежності до техно-соціального підприємницького університету, який переважає на світовому рівні в галузі сільського господарства, морських, тропічних біологічних наук.

Місія

Місією IPB University на період 2019-2023 рр. Є:

 1. Організація вищої освіти шляхом зміцнення науково-дослідної бази університету для отримання вищих випускників техніко-соціопренерів, мають благородний характер, заснований на вірі та благочесті до Бога, високому націоналізмі, професійній компетентності, м'яких навичках тисячоліття, лідерству, глобально проникливому і стають модником мод інновації та зміни.
 2. Піонерські передові та провідні дослідження в галузі трансформативної науки та технологій для створення якості сталого життя та інновацій для народної економіки та національної промисловості.
 3. Дослідіть новітні науки в галузі сільського господарства, морських та тропічних біологічних наук, щоб визначити тенденції сучасної науки на національному та глобальному рівнях.
 4. Поліпшення проактивних служб, які сприяють та вирішують проблеми громади та підвищують роль IPB University у визначенні напряму національної політики.
 5. Посилення системи управління державним університетом, яка здатна керувати розвитком сучасних систем управління вищою освітою в епоху 4.0.

Завданнями IPB University на період 2019-2023 рр. Є:

 1. Випускайте вищих випускників техно-соціопренерів, які мають благородний характер, заснований на вірі та благочестях до Всемогутнього Бога, мають високий націоналізм, професійну компетентність, м'які навички тисячоліття, душу лідерства, глобальний світогляд і стають модником інновацій та змін.
 2. Випускайте трансформативні науки, технології та мистецтво для створення якості сталого життя та конкретних інновацій для народної економіки та національної промисловості.
 3. Перетворення IPB University визначальним фактором новітніх наук у галузі сільського господарства, морських та тропічних біологічних наук на національному та глобальному рівнях.
 4. Створення IPB University як університету, який активно вирішує проблеми громади та допомагає визначити напрям національної політики.
 5. Перетворення IPB University як піонера у розвитку сучасної системи управління вищою освітою.

Ідентифікатор IPB

IPB заснований 1 вересня 1963 року як форма прозорливого мислення лідерів нації та тих, хто піклується про вищу освіту в сільському господарстві, тому ця велика нація має університет світового класу, який володіє компетенцією в галузі сільського господарства, біології та різних суміжних галузях. Ця справа спрямована на підвищення продовольчої безпеки, біоенергетики, створення робочих місць, викорінення бідності та збереження довкілля. Народження ІПБ 1 вересня 1963 року ґрунтувалося на рішенні міністра вищої освіти та наук № 91/1963, який згодом уповноважений першим президентом Індонезії рішенням №. 279/1965

Tagline

Надихаючі інновації з доброчесністю у сільському господарстві, океані та біологічних науках для сталого світу

Campus Life

Ст

IPB University бере активну участь у збереженні мистецтва та культури Індонезії. Університет має відділ студентської активності (UKM) для студентів, які поділяють спільні інтереси у мистецтві, такі як Lingkung Seni Sunda (Lises) UKM, Gentra Kahneman, Music Agriculture X-pression (Max !!) UKM та студентський хор IPB (PSM) ) Agriaswara. Крім того, є також інші заходи, пов'язані з мистецтвом та культурою, до яких студенти можуть приєднатися до IPB University . Один з них - Геб’яр Нусантара.

Спорт

«Чоловіча сана в Корпора Сано», у здоровому тілі сильна душа. Життя в переповненому світі лекцій не змушує студентів IPB University забувати займатися фізичними вправами. Окрім наявності різних спортивних споруд, якими керує Відділ спорту та мистецтв, спортивні заняття серед студентів також проживають через наявність декількох підрозділів активності студентів (УКМ) на спортивній сфері.

Студентське співтовариство

Залучення до міських організацій побічно створить дух лідерства та професіоналізму серед студентів. Студенти можуть розвивати лідерський потенціал та професіоналізм через різні організації університету, включаючи студентський виконавчий комітет (BEM), студентську представницьку раду (DPM), відділ діяльності студентів (UKM), студентську асоціацію (Himpro) та громаду.

Польове дослідження

Життя коледжу тісно пов’язане з польовою практикою відповідно до наукової галузі, яка проводиться. Практикум призначений як засіб поглиблення матеріалу, щоб студенти могли краще розуміти практику в реальному житті щодня.

Гуртожиток

IPB University вимагає, щоб студенти-першокурсники проживали в гуртожитках кампусу. Це регулювання мотивоване різними регіонами походження студентів IPB University . Завдяки широкому етнічному та культурному різноманіттю, IPB University можна вважати мініатюрою Індонезії. Потім цим культурним розмаїттям керував IPB University через соціальну інженерію у формі обов'язкової політики гуртожитків для нових студентів.

Розташування

 • Dramaga

  Kampus IPB Dramaga, Bogor, , Dramaga

 • Bogor

  IPB Campus Baranangsiang Jl Padjajaran Bogor, , Bogor

  • Bogor

   Jl. Burangrang No.6, RT.03/RW.03, Babakan, Kecamatan Bogor Tengah, Kota Bogor, Jawa Barat 16128, , Bogor

   • Bogor

    School of Business IPB Gedung SB-IPB Kampus IPB Gunung Gede, Jl. Raya Pajajaran, RT.03/RW.06, , Bogor

    • Bogor

     Gedung SB-IPB Kampus IPB Gunung Gede, Jl. Raya Pajajaran, RT.03/RW.06, , Bogor

     Запитання