Keystone logo
ISART Digital

ISART Digital

ISART Digital

Введення

Піонер у сфері вищої освіти протягом останніх 21 року в креативних і технічних індустріях відеоігор, ISART Digital – це міжнародна школа, розташована в Парижі, Ніцці та Монреалі; і в партнерстві з Токійським технологічним університетом.

Друге місце у світі (джерело: GAMEducation), ISART Digital пропонує дипломи в 3 різних сферах: Creative School, Game Business School та Science & Tech School.

Game Business School представляє нову освітню модель, де майбутні професіонали ігрової індустрії вивчають глобальні бізнес-поняття (маркетинг, видавництво, менеджмент, технології), унікальні для індустрії відеоігор. Ця галузь знаходиться на передньому краї створення цифрових зображень, штучного інтелекту та технологій обробки даних, які є основою таких галузей, як фінанси, охорона здоров’я, мода, освіта, автомобілі та аеронавтика.

Наш BBA Game & Creative Management навчить вас керувати креативними та цифровими проектами, що призведе до таких вакансій, як асоційований бренд-менеджер/менеджер з маркетингу, молодший менеджер з продажу, молодший менеджер з розвитку бізнесу, молодший креативний продюсер, креативний координатор, аналітик даних, молодший залучення користувачів Менеджер, молодший менеджер з монетизації, молодший менеджер проектів, асоційований менеджер з бізнес-аналітики.

Наша магістерська ігрова та творча стратегія допоможе вам освоїти процеси стратегічного управління інноваційним цифровим проектом, що призведе до таких вакансій, як менеджер проекту даних, менеджер із залучення користувачів, операційний менеджер, власник продукту, власник бізнесу, бренд-менеджер, менеджер із продуктів (включаючи Live Ops), менеджер проекту, лінійний продюсер, креативний менеджер.

Особливості кампусу

Наша школа розташована на півдні Франції, в мальовничому місті Ніцца. Він забезпечує унікальне та яскраве середовище для життя та навчання, пропонуючи студентам широкий вибір спортивних та культурних заходів у партнерстві з Університетом Лазурного берега. Ідеальне місце, щоб відточити свої професійні навички та насолодитися розслабленим способом життя Французької Рив’єри!

  Рейтинги

  Номер 2 у світі

  Джерело: GAMEducation

  Розташування

  • Paris

   Paris, Франція

  • Nice

   Avenue Simone Veil, 63, 06200, Nice

  • Montreal

   Sainte-Catherine Ouest, 1440, H3G 1R8, Montreal

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання