International School of Law and Business

International School of Law and Business

International School of Law and Business

Введення

Ласкаво просимо в ISLB

ISLB До послуг гостей сучасні студентські програми ступеня, які дозволяють студентам розвивати знання, вміння та відносини, необхідні на світовому ринку праці та необхідних для виживання в світі в цілому і в майбутньому. Навчальний процес орієнтована на практико-орієнтованих досліджень і професійної підготовки, які включають спільні експериментальні та методи викладання та навчання, як відображення підходу особистісно-орієнтованого. Навчальна програма включає в себе два галузевих основі стажування, які дають студентам руки-на досвід в реальному робочих місць. Сильні зв'язку ISLB в промисловості допоможе забезпечити сучасні і відповідні дослідження та працевлаштування випускників.

The ФАКУЛЬТЕТ УПРАВЛІННЯ має понад 2000 студентів зі зростаючою часткою міжнародних студентів від 12 різних країн світу. Для міжнародних студентів ISLB пропонує чотири програми ступеня англійською мовою, в тому числі міжнародного бізнесу закону, туризму і готельного менеджменту, бізнес-менеджменту і маркетингу з безліччю різних бізнес-орієнтованих спеціальностей. Факультет включає визнаних учених і практиків, які гарантують розвиток сильних теоретичних основ і комплексних практичних навичок.

ISLB пропонує два режими навчання: очного навчання (3 роки) і заочною дослідження (4 роки). Можливості електронного навчання пропонуються для задоволення індивідуальних потреб студентів. Студенти можуть вибрати найбільш зручний спосіб вивчення в ISLB.

Ласкаво просимо до Литви

Литва є країною в Центральній Європі, один з трьох країн Балтії, розташований на перехресті між Сходом і Заходом.

Литва є найбільшою з трьох Балтійських держав, що охоплюють площу 65200 кв. км Литва межує з Латвією, Білоруссю, Польщею та Калінінградській області Російської Федерації.

Литва займає 99 кілометрову ділянку узбережжя Балтійського моря.

Литва ділиться на чотири культурно і лінгвістично різних областей: Аукштайтійского, дзуки, Сувалки і Жемайтії.

У 1989 році французький вчений Національний географічний інститут, Жан-Грегуар Affholder, встановлено, що географічний центр Європи знаходиться в Литві, в 24 км на північ від столиці Вільнюса.

З 2004 року Литва стала членом ЄС і НАТО, і частина Шенгенської зони з 2007 року.

Населення. Населення Литовської Республіки 3,35 млн.

Мова. Литовська мова є офіційною державною мовою і визнається в якості одного з офіційних мов Європейського Союзу. Литовська мова є одним з двох живуть балтійських мов, поряд з латиським. Литовський, з Akk індо-європейських мов, краще за всіх зберегли давній звукову систему і численні морфологічні особливості. У цьому відношенні він дуже схожий на санскрит, давньогрецьку та латину. Дослідження в галузі порівняльного мовознавства показали, що це найбільш архаїчний живу індо-європейський мову.

Валюта. Літ (Lt) була одиниця національної валюти з 25 червня, 1993. 1 літ (Lt) дорівнює 100 центам. Літ прив'язаний до євро за курсом 3,4528.

Час: GMT + 2, Вільнюс столицею Литви з населенням близько 600,000.

Швидко змінюється і розвивається багатонаціональне місто з репутацією одного з найбільш безпечних і доброзичливих міст в Європі.

Найбільш швидкозростаючим містом в Литві з усіма основними політичними, економічними, соціальними і культурними центрами.

Автентичні старе місто з унікальною і різноманітною архітектурою, включений до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Розташування

  • Vilnius

    Laisves Ave. 58, , LT-05120, Vilnius

    Запитання