Keystone logo
ITM Paris

ITM Paris

ITM Paris

Введення

Понад 30 років ITM Paris є еталонною школою макіяжу для кінематографа, аудіовізуалу, моди, розваг, реклами та краси.

Викладання є міждисциплінарним. Він інтегрує такі сфери, як макіяж, такі як перукарське мистецтво, укладання волосся, зачіски тощо. Це дозволяє студентам зрозуміти професії, з якими їм доведеться співпрацювати, зрозуміти обмеження та вимоги та врахувати у власній роботі.

Викладання англійської мови, особливо словникового запасу індустрії макіяжу, полегшує інтеграцію студентів до мультикультурних команд під час міжнародних кінопродукцій або показів мод.

Семінари з читання та аналізу сценаріїв дозволяють студентам розвивати свою здатність передбачати та готуватися до зйомок.

Наша мета - передати наш дорогоцінний досвід макіяжу. Ось чому спеціалізовані уроки макіяжу проводять спікери, основним заняттям яких є здійснення професійної професії візажиста.

Щороку втручаються більше тридцяти професійних спікерів. Поряд із техніками, вони допомагають людям відкривати та практикувати, вони свідчать про якості, необхідні для якісного виконання цієї роботи.

Безліч точок зору та методів гарантує здобуття студентами великої пристосованості до різноманітності виробничих команд. Вони є і є останніми новинами в цій професії. Команда ITM Paris регулярно стежить за нововведеннями, особливо технологічними, що впливають на сектор професійного макіяжу, і відповідно адаптує своє навчання.

Розташування

  • Paris

    9, rue des Arènes 75005 Paris, 75005, Paris

    Запитання