Keystone logo
IU International University of Applied Sciences

IU International University of Applied Sciences

IU International University of Applied Sciences

Введення

Що IU робить інакше?

IU International University of Applied Sciences є найбільшим університетом Німеччини, у якому навчається понад 100 000 студентів з понад 153 країн . Вони пропонують акредитовані державою високоякісні програми бакалавра, магістра та магістра ділового адміністрування, які викладаються англійською мовою з абсолютно новим підходом.

Програми IU на кампусі в Берліні та Бад-Гоннефі забезпечують структурований, але гнучкий досвід навчання, щоб ви могли збалансувати навчання, роботу та особисте життя в Німеччині. Завдяки розкладу, який поєднує особисті уроки та онлайн-самонавчання, ви можете зануритися в чужу країну, будуючи свою соціальну та професійну мережу.

У кожному з кампусів IU в Берліні та Бад-Гоннефі ви станете частиною справді яскравої міжнародної спільноти. Сучасні зручності кампусу, сприятливе навчальне середовище та веселі кампусні заходи дозволять вам повною мірою відчути студентське життя в Німеччині, наполегливо працюючи над досягненням своїх цілей.

За межами кампусу ви також можете адаптувати своє навчання завдяки повністю інтегрованій цифровій платформі IU та інноваційним інструментам навчання, які включають технології ШІ, такі як ChatGPT і Syntea . Після закінчення навчання ви також матимете право на 18-місячну візу після навчання, щоб розпочати кар’єру в Німеччині.

Дізнайтеся більше про IU .

Досягніть успіху в усьому світі з IU

З IU ви можете відкрити двері для кар'єрних можливостей по всьому світу . Їхні акредитовані державою програми озброять вас галузевими знаннями та затребуваними навичками, щоб ви могли виділитися на світовому ринку праці. Навчання в IU також дає вам доступ до їхніх ексклюзивних кар’єрних послуг і подій, а також з’єднує вас із глобальною мережею академічних партнерів, щоб ви могли навчатися в США, Канаді чи Австралії.

Чому IU ?

 • Змішане навчання: відвідуйте уроки в кампусі лише 2-3 рази на тиждень.
 • Гнучкий: навчайтеся онлайн за власним розкладом до кінця тижня.
 • Дізнайтеся про варіанти роботи та навчання в Німеччині: до 20 годин на тиждень під час навчання
 • Орієнтація на кар'єру: IU надає спеціалізовані програми отримання ступеню в галузях з високим попитом.
 • Курси: поєднайте теорію та практичне застосування через практичні приклади з реального життя.
 • Розпочніть свою кар'єру в Німеччині: після закінчення навчання з 18-місячною візою після навчання.
 • Усі програми акредитовані: за стандартами Німеччини та ЄС в освіті.
 • Ступені IU є міжнародно визнаними та можуть бути конвертовані в еквіваленти за кордоном для роботи чи подальшого навчання.
 • Визнаний WES Канади та США та член Асоціації індійських університетів (A IU ).

Місія IU

Що рухає IU , це те, що рухає вами: IU розробляє свої програми, щоб бути максимально гнучкими та інноваційними — без шкоди для якості. Вони надають спеціалізований досвід та інноваційні навчальні матеріали, а також зосереджуються на відмінному обслуговуванні студентів і професійних порадах. Програми IU надають предметні знання та навички спілкування з орієнтованим на майбутнє підходом та цифровими інструментами для підготовки випускників до міжнародного ділового світу.

Особливості кампусу

Живе в Німеччині

Німеччина вважається одним із найкращих місць для навчання у світі та в центрі Європи. Лідер у сфері інновацій, бізнесу та інженерії, перспективи кар’єрного зростання з німецьким ступенем різноманітні та далекосяжні. Німеччина також вітає міжнародних професіоналів і пропонує 18-місячну робочу візу після навчання студентам, які проводять свій останній семестр у Німеччині.

Кампуси IU

В IU ви можете вибирати між двома сучасними кампусами в Берліні та Бад-Гоннефі, кожен з яких оснащений найсучаснішим обладнанням, навчальними приміщеннями та бібліотеками. Відчуйте жваву берлінську сцену або оселитеся в дружньому середовищі Бад-Гоннефа, де доступне проживання на території кампусу. Приєднуйтеся до клубів і товариств, відпочивайте в соціальних мережах і сприймайте підтримку міжнародної спільноти протягом вашої освітньої подорожі.

Підтримка студентів

Коли ви працюєте над досягненням своїх цілей в IU , ви знайдете потужну систему підтримки з корисними консультантами з навчання, експертами з кар’єрного відділу та досвідченими викладачами. Ці доброзичливі професіонали проведуть вас через вашу академічну подорож, від вибору курсів до пошуку стажування та можливостей роботи.

Баланс навчання та життя

В IU ви зможете насолоджуватися здоровим балансом між навчанням і особистим життям за допомогою моделі змішаного навчання в кампусі, яка поєднує заняття в невеликих групах і онлайн-самонавчання. Цей гнучкий підхід дозволяє вам ефективно керувати навчанням, роботою та особистим життям, водночас залучаючись до різноманітної міжнародної спільноти та шукаючи можливостей навчання на роботі, таких як робота на неповний робочий день або стажування, таким чином збагачуючи загальний досвід навчання за кордоном.

  Безкоштовний вебінар та запитання та відповіді

  Вебінар: Навчання онлайн з IU 15:00 – 15:45 (CEST)

  Візові вимоги

  • Студенти з громадянством країни-члена ЄС, які планують відвідувати лекції на території кампусу під час частини (або всього) свого навчання, не потребують дозволу на проживання для в’їзду в Німеччину.
  • Студенти без громадянства країни-члена ЄС, які планують відвідувати лекції на кампусі протягом частини (або всього) навчання, повинні отримати дійсний дозвіл на проживання, щоб мати можливість навчатися в Німеччині.

  * Це стосується лише студентів, які бажають відвідати один семестр або більше на кампусі в Німеччині. Студентам, які планують навчатися онлайн через віртуальний кампус IU , не потрібно отримувати посвідку на проживання – незалежно від їхнього громадянства.

  Якщо у вас виникли запитання щодо процесу подачі заяви на дозвіл на проживання, будь ласка, зв’яжіться з консультативною групою з питань навчання IU .

  Стипендії та фінансування

  Змініть своє майбутнє разом з IU - подайте заявку та заощаджуйте до 25%!

  IU завжди шукає нові способи допомогти вам поєднати високоякісну та доступну освіту незалежно від ваших обставин.

  Приєднайтеся до одного з кампусів університету в Бад-Гоннефі або в Берліні та насолодіться унікальним підходом IU , який дозволить вам знайти баланс між вашими академічними заняттями, робочими зобов’язаннями, соціальними взаємодіями та дослідженням нового континенту, працюючи над досягненням ваших майбутніх цілей.

  Подайте заявку сьогодні, і ви матимете шанс отримати до 25% знижки на навчання в кампусі!

  Рейтинги

  Акредитації, рейтинги та членство

  Акредитація

  IU International University of Applied Sciences отримав системну акредитацію від EQAR, FIBAA, Німецької ради з акредитації та Німецької ради науки та гуманітарних наук. Це означає, що їхні курси, викладачі та навчальні матеріали відповідають суворим стандартам, встановленим відповідно до європейських академічних рекомендацій, і тепер вони можуть акредитувати власні програми.

  Нагороди та рейтинги

  IU є першим німецьким університетом, який отримав 99/100 у звіті QS Stars, але він також очолив 6 із 25 категорій у найбільшому рейтингу університетів Німеччини за CHE. Нещодавно онлайн-програми MBA IU зайняли 26 місце в Європі в престижному рейтингу QS Online MBA, що є вражаючим досягненням і визнанням на міжнародній арені.

  Членство

  IU є членом Асоціації випускників бізнесу, Консорціуму онлайн-навчання, AASCB та Глобальної освітньої коаліції ЮНЕСКО. Ці членства дають їм зв’язки з іншими установами, компаніями та неурядовими організаціями, а також з програмами вищого рівня та курсами розвитку впродовж усього життя. Використовуючи передові технології, IU допомагає студентам, які цього потребують, продовжувати свою освіту та навчатися протягом усього життя

  З квітня 2023 року IU є членом Асоціації індійських університетів (A IU ), найбільшої університетської асоціації у світі, асоційованим членом якої є іноземні університети. IU також є єдиним європейським членом Асоціації африканських університетів (AAU), мережі з понад 420 університетів і дослідницьких центрів з усього африканського континенту.

  Всесвітнє визнання та академічні партнери

  Всесвітнє визнання

  Оскільки IU визнається WES Канади та США, їхні ступені можуть бути конвертовані в бали відповідно до місцевих академічних стандартів у Канадській системі балів імміграції та Американській схемі оцінки імміграції.

  Академічні партнери

  Завдяки партнерству з академічними установами з усього світу IU пропонує студентам більш доступний спосіб навчання та проживання за кордоном. IU Study Abroad Alliance дозволяє студентам отримати ступінь онлайн в IU та завершити його в університеті-партнері в США, Канаді, Австралії чи Європі, де є багато можливостей для кар’єрного росту.

  Відгуки учнів

  Розташування

  • Bad Honnef

   Mülheimer Str. 38, 53604, Bad Honnef

   • Berlin

    Frankfurter Allee,73a, 10247, Berlin

    • Berlin

     Berlin, Німеччина

     Запитання