© IUC Bad Vöslau
IUC - International University College Bad Vöslau

IUC - International University College Bad Vöslau

IUC - International University College Bad Vöslau

Введення

IUC розташований неподалік Відня, столиці Австрії, і розробив свої навчальні програми переважно для іноземних студентів. Мова компанії та навчання – 100% англійська. Основні напрямки навчальних програм знаходяться в галузі людських ресурсів, гостинності та менеджменту. Кампус розташований у діючому семінарі та навіть у готелі, де студенти можуть розраховувати на ідеальну інфраструктуру обслуговування та чудовий досвід гостинності.

IUC University College зараз знаходиться в процесі первинної інституційної акредитації. Запланований початок навчання – жовтень 2024 р. Усі рішення щодо вступу підлягають позитивній акредитації.*

Чому вибирати нас?

Вирішивши навчатися в МУК, ви можете розраховувати на якісну та сучасну освіту з високим рівнем обслуговування; базуючись на досвіді двох відомих постачальників освіти! У IUC ми зосереджуємося на емоційному інтелекті та навичках соціальної комунікації, оскільки вони стають все більш важливими для нового робочого середовища.

Якщо ви шукаєте сучасну та інноваційну програму навчання в дійсно міжнародному навчальному середовищі, IUC, безумовно, є правильним вибором!

IUC - це новий приватний університетський коледж, заснований в основному двома відомими європейськими навчальними закладами:

 • ITM College, Австрія – освіта з менеджменту готельного та туристичного бізнесу з 1986 року
 • Wittenborg University of Applied Sciences, Нідерланди – кілька акредитованих бізнес-шкіл з 1987 року

Співпраця між цими двома навчальними закладами дозволяє IUC використовувати великий досвід у всіх предметних галузях, а також у наставництві студентів і загалом керувати таким інститутом, забезпечуючи плавне та приємне навчання для всіх майбутніх студентів.

IUC розшифровується як міжнародний приватний університетський коледж, який наголошує на нових робочих середовищах та емоційному інтелекті. Студенти та викладачі IUC потрапляють у мультикультурне середовище, де різноманітність, етичні принципи та шаноблива взаємодія між усіма студентами, викладачами та членами університету формують основу для успішного викладання та дослідження.

Наша місія полягає в тому, щоб надати студентам і співробітникам досконалість у викладанні, дослідженнях і кампусі, щоб створити ідеальний кампус університетського коледжу.

Формат змішаного навчання, в якому структуровані всі програми IUC, дозволяє кожному навчатися разом з іншими приватними чи професійними зобов’язаннями. Організаційний формат розроблений таким чином, щоб бути сумісним з професійним життям, дозволяючи студентам безперервно працювати під час навчання.

Кампус у діючому готелі для проведення семінарів і заходів у Бад-Феслау (регіон Відня) дозволяє студентам навчатися, вчитися та часто жити в професійному середовищі з чудовими умовами обслуговування. Це розташування поєднує в собі переваги добре розвиненого, безпечного та сприятливого для клімату навчального середовища, а також відмінне сполучення з Віднем та іншими великими містами Австрії громадським транспортом або автомобілем.

* Статус акредитації та правова інформація

IUC - Міжнародний приватний університетський коледж Bad Vöslau наразі перебуває в процесі початкової інституційної акредитації AQ Austria (Австрійський орган з акредитації) і в статусі проекту.
За проект відповідає наступна девелоперська компанія:
Privathochschule Bad Vöslau Entwicklungs GmbH,
Johann Strauß Straße 2, 2540 Bad Vöslau, Австрія

Будь ласка, відвідайте сторінку href="https://iuc-bv.at/accreditation-status-and-legal-information/ для отримання додаткової інформації.

Особливості кампусу

У IUC ми маємо унікальний кампус у справжньому готелі для семінарів та заходів. Тут ви навчаєтеся в динамічному, жвавому та міжнародному кампусі. Крім того, студенти можуть розраховувати на високий рівень орієнтації на обслуговування та справжню гостинність.

Місце розташування кампусу

Кампус IUC розташований у College Garden Hotel, готелі для проведення семінарів і заходів у місті Бад-Феслау.

Розташування в готелі надає студентам сучасні сучасні зони навчання та дозвілля, включно з відкритими просторами. Окрім зручностей, готель пропонує ідеальну інфраструктуру обслуговування та харчування для студентів.

Як невелике містечко Бад-Феслау характеризується тихим і зеленим розташуванням у жвавому регіоні з чудовим транспортним сполученням з Віднем та іншими великими містами. Студенти можуть спокійно зосередитися на навчанні, але можуть швидко і легко взяти участь у численних заходах дозвілля в регіоні або у Відні; найзручніше місто в світі!

Розміщення

МУК пропонує своїм студентам гарантований доступ до відповідного студентського житла!

У кампусі ми маємо сучасні та світлі кімнати, які повністю та зручно мебльовані. Пропоновані пакети включають не лише меблі, але й усі додаткові витрати, такі як електрика, опалення, Wi-Fi тощо. Таким чином, студенти бронюють безтурботний пакет для свого першого проживання під час навчання в IUC.

Крім того, IUC пропонує підтримку в пошуку житла поблизу кампусу або у Відні. Це як студентські гуртожитки та квартири від компаній-партнерів, так і власні квартири.

Завдяки широкому вибору житла, доступного в регіоні, ми можемо забезпечити проживання для всіх студентів. Ми також надаємо студентам підтвердження проживання для органів місцевого проживання.

Студентське життя

Студенти можуть розраховувати на незліченну кількість можливостей для дозвілля на території кампусу або в сусідніх містах Відень, Баден і Грац.

IUC не лише підтримуватиме студентів у спілкуванні, а й організовуватиме заходи в студентській спільноті поза аудиторією.

Однією з цілей IUC є забезпечення студентів незабутнім часом в університеті та постійне розширення їхніх соціальних мереж.

На додаток до соціальної діяльності, є численні можливості для спорту, мистецтва та культури, відпочинку та оздоровлення. Кожен студент знайде щось для себе!

  Прийом

  Зверніться до IUC

  Нещодавно запланований IUC - Міжнародний університетський коледж Bad Vöslau запрошує вас приєднатися до його унікальних програм бакалавра та магістра в галузі управління персоналом, комунікацій, гостинності та бізнесу.

  Якщо ви вирішили навчатися в МУК, ми з нетерпінням чекаємо вашої заявки! Наша команда Study Service завжди готова відповісти на ваші запитання та опрацювати вашу заявку.

  Під час процесу вступу вам буде призначено спеціальну контактну особу, яка підтримуватиме вас крок за кроком і гарантуватиме плавний процес. Якщо потрібен вид на проживання або віза в Австрію, ми надамо 100% інструкції.

  Процес застосування

  1. Заява: Студент надсилає необхідні документи електронною поштою
  2. Співбесіда: після оцінювання та перевірки вступних вимог студент буде запрошений на співбесіду в Zoom
  3. Лист-запрошення: після позитивної оцінки студент отримає угоду про навчання та лист-пропозицію
  4. Прийняття місця навчання: Ви повинні сплатити реєстраційний внесок, щоб отримати місце навчання
  5. Підтвердження навчання та візи: ми надішлемо вам усі відповідні підтвердження навчання та проживання
  6. Візова підказка: ми на 100% допоможемо вам протягом усієї візової процедури, якщо це можливо

  Розташування

  • Bad Vöslau

   Johann Strauß Straße 2, Bad Vöslau, Austria, 2540, Bad Vöslau

   Запитання