Keystone logo
Indiana University Kokomo

Indiana University Kokomo

Indiana University Kokomo

Введення

Міжнародні студенти можуть отримати престижну ступінь IU - за ціною близько $ 18 000 в рік

Indiana University Kokomo є дуже доступним, а також пропонує стипендії для іноземних студентів! Магістранти можуть претендувати на отримання стипендії в розмірі $ 5000 на рік і аспірантів можуть претендувати на $ 4000 в рік!

В Indiana University Kokomo ви будете отримувати один з найпотужніших ступенів в країні-той, який поставляється з підтримкою один на один і інструкції від натхненного, здійснюється, і спеціалізованого факультету. Щороку ми піднімаємо планку. Ми додаємо великі фірми і програми, які працюють, щоб направляти наших студентів в найбільш перспективних робочих місць і промисловості майбутнього, як охорона здоров'я, гостинність, інформатики та засобів масової інформації, щоб назвати декілька.

IU Kokomo є щось для всіх! Ви будете отримувати ступінь IU на нашому кампусі близько 4000 студентів, з малими розмірами класній кімнаті близько 20 - 25 студентів! Ви отримаєте підготовку, навички і досвід реального світу, які встановлюють Вас на все життя і мати успеш- масу задоволення в процесі.

Життя університетського містечка

Сміх. Північне безумство. Космічний боулінг. Через дверні фільми. Жива музика. Практикуючий Кореї в Кореї. 1000-вода повітряна куля бій. Планування в масштабі штату історичних конференцій по збереженню. Університет театру. Гумористи в кафетерії. Ігри з зайців друзями. Пожвавлення на нашому власному Indy 500 Princess. Авантюрний дух. Читання велику книгу на галявині. Години роботи в Санкт-Джозеф лікарні Клінічний Центр імітаційного впроваджений. Навчання в наступному поколінні наступну хвилю навичок. Реальний розмову зі своїми кращими друзями. Провідні експерименти в науці Rocks Літній табір. Серйозні Cougar Crazie Країна. Ринок Фермера для кращих печиво навколо. Педагогічна практика в Ірландії. Майже Гола миля! Zip лінії через університетського містечка. Біологія роботи на місцях поїздок. Intramural спорт. Представляючи на міжнародних конференціях. #myIUK

Об'єднуючи світ в Індіані

В Університеті Індіани Kokomo, ви можете зробити за кордоном дослідження частина вашої звичайної навчальної програми, незалежно від вашої основної. Міжнародні поїздки є одним з найбільш ефективних дослідів, які ви можете мати, щоб розширити культурну обізнаність, і підготуватися до роботи в нашому все більш глобальному суспільстві. Кампус пропонує широкий спектр подорожі / навчальних напрямків, в тому числі Південної Кореї, Гватемали, Німеччини, Голландії, Франції, Англії, Італії та Польщі.

Спорт в IU Kokomo

Ми приймаємо наш спорт дуже серйозно IU Kokomo-і ми пишаємося тим, що домом для наших неймовірних спортсменів. Що більш вражаючим, однак, є те, що вони перемоги в класі теж. Наші спортсмени вирішувати вчені з тим же завзяттям, вони дають свої спортивні змагання.

У минулому році ми вшановували 18 KIAC Scholar спортсменів на МО Kokomo

7 Varsity команд Чоловіча Баскетбол, Cross Country і Гольф Жіноча баскетбольна, крос, волейбол і гольф 21,500 квадратних футів простору тренування

Фітнес-центр Коул може похвалитися 21500 квадратних футів простору тренування плюс необмежену кількість групових занять, майже необмежену кардіо, критий трек, абсолютно нові роздягальні і ваг першосортних і тренажерами.

спадщина Сили

11474

Число живих випускників в мережі випускників IU Kokomo станом на 2014 рік. Коли ви стаєте IU Kokomo Cougar ви частину мережі випускників, яка охоплює галузі, професії, фони, і культури. IU галун приймають велику гордість в керівництві, що призвело, і найму свої власні.

604897 і продовжує зростати

Число живих випускників в мережі випускників IU. Закінчивши МО Kokomo дає вам вхід в один з найпотужніших і найбільших в світі живих спадщин.

Підготовка для життя успіху

Перший крок до посадки роботу своєї мрії - перевершуючи в інтернатурі.

Кращі роботодавці хочуть бачити доведений успіх, готовність наполегливо працювати, і спрага освоєння нових навичок. IU Кокомо інтернів допомогти хостингу компанії зі спеціальними проектами і надати роботодавцю можливість отримати нові ідеї та інформацію зі свіжого набору очей.

Це ваш шанс, щоб показати, наскільки цінним ви, але і ваш шанс дізнатися, що ви хочете від роботи шляхом тестування з культури, робочий процес і загальну індивідуальність компанії.

Співпрацюйте з нами, щоб це відбулося.

The IU Kokomo Кар'єра і доступність Центр діє як ваш особистий тренер, і вболівальник, направляючи стажування і пошук роботи. Вони допоможуть вам удосконалити своє резюме і проконсультувати Вас з усіх питань від навичок інтерв'ю та етикету до оволодіння діловий костюм і навігації переговори по заробітній платі.

1069 - кількість призначень один на один наш Кар'єра і доступність Центр мав зі студентами в 2014 р 164 інтернів, розміщених в 2014 році. До 24% з 2013 року.

Громада Де You Belong

Розташування

  • Kokomo

    2300 S. Washington Street, Kokomo, IN 46902-9003, , Kokomo

Запитання