IUMW - International University of Malaya-Wales

IUMW - International University of Malaya-Wales

IUMW - International University of Malaya-Wales

Введення

"Унікальне партнерство, унікальна можливість"

Найбільша співпраця нарешті в Куала-Лумпурі. Міжнародний університет Малай-Уельського університету ( IUMW ) - це взаємне партнерство між Малайським університетом та Уельський університетом, Великобританія.

IUMW - перший університет у Південно-Східній Азії, який буде прийнятий як член Академії вищої освіти Великої Британії (HEA), відомий британський орган для навчання та викладання у вищій освіті.

Використовуючи видатні досягнення обох університетів разом із власною групою академіків, IUMW пропонує широкий вибір курсів для студентів та аспірантів як для місцевих, так і для іноземних студентів. Ми прагнемо бути всеосяжним науково-орієнтованим університетом, який визнаний за його інноваційне навчання та навчання, дослідження, соціальні послуги та управління освітою.

Бачення

Наше бачення - бути зразковим та інноваційним міжнародним вищим навчальним закладом, відомим своїм випускникам, які відповідають світовим вимогам і створюють цінність для відкритого та спільного світу бізнесу, торгівлі, науки та технологій.

Місія

Головним завданням нашої місії є створення та підтримка міжнародного вищого навчального закладу, чий відмінний бренд демонструє чудовий вищий рівень у викладанні, навчанні та науці, а також інноваціях. Наші випускники є нашими послами бренду, які будуть рушійними силами як локальних, так і глобальних ринків.

Основні цінності

  • У наших зусиллях, спрямованих на реалізацію нашого бачення та місії, ці основні цінності керують нами:
  • Прийняття сталого розвитку як центрального принципу організації для своєї діяльності
  • Бути інноваційним та ініціативним
  • Бути актуальним залишатися на передньому краї
  • Бути чесним і довірливим у наших стосунках із зацікавленими сторонами
  • Забезпечення якості та досконалості з гордістю
  • Поважайте інших, щоб вони надихнули їх на краще

Розташування

  • Kuala Lumpur

    International University of Malaya-Wales, Administration Wing, 1st Floor, Block A City Campus, Jalan Tun Ismail , 50480 , Kuala Lumpur

Запитання