Keystone logo
International University Of Sarajevo IUS

International University Of Sarajevo IUS

International University Of Sarajevo IUS

Введення

Міжнародний університет Сараєво є некомерційним незалежною установою вищої освіти, яке самостійно забезпечує фінансування для своєї роботи. Він пропонує освітні програми у всіх трьох циклах дослідження, а також спеціальні програми професійного розвитку в зареєстрованих областях.

ІКС акредитована національним Агентство з розвитку вищої освіти і забезпечення якості і внесені до державного реєстру акредитованих вищих навчальних закладів в Боснії і Герцеговині. Університет є асоційованим член Європейської асоціації університетів (EUA) і повний член Міжнародної асоціації університетів (IAU), Крім того, всі сім програм, представлених через Keystone акредитовані AQ Австрії протягом шести років станом на вересень 2016 року МСС слід чотири роки структура ступеня В магістрант рівень, Програми сумісні з Болонською системою і забезпечити вільний перенесення кредитів через ECTS. Ступінь бакалавра за IUS оцінюється в 240 кредитів. магістра Програма на МСС триває один рік і оцінюється в 60 кредитів.

Мовні вимоги

The мова спілкування і освіти на ЮС English, І всі абітурієнти потрібно доказ володіння мовою (IELTS 6 або TOEFL IBT 79). Студенти, які не мають такий рівень майстерності може вчитися в школі англійської мови, поки вони не будуть готові для їх викладачів вивчення мови мудрого.

Вартість участі

У магістрант рівень вартість програми починається з 3600 Євро з відповідними стипендіями. для магістра в галузі генетики та біоінженерії плата становить 3500 євро, Для програми Міжнародні відносини та Електрообладнання та електроніка, Плата 3000 євро.

Розташування

  • Sarajevo

    Hrasnička cesta 15 Ilidža , 71210, Sarajevo

Запитання