© Domus Academy
Jam Academy - International Academy of Modern Music Italy

Jam Academy - International Academy of Modern Music Italy

Jam Academy - International Academy of Modern Music Italy

Введення

академія музики Jam академія з Лукка Це ультрасучасний багатоцільовий центр в викладанні сучасної сучасної музики. від 2001 На сьогоднішній день в музичній школі Jam академія Він запропонував більш ніж 5000 студентів можливість відкрити для себе і підвищити свій музичний талант. Навчання ділиться на курси рівня база і вища освіта.

Академія Jam релізи визнані кваліфікації з Лондон Виконавці екзаменаційної комісії і акредитований BTEC Pearson (Англійське установа для академічних та професійних кваліфікацій), університет Бедфордширі, Трініті-коледж (Експертизи рада - британський орган по сертифікації). від 2012 Варення Академія співпрацює з MAD в ім'я Валеріо Сілвестрі і Лоредана Лубрано включаючи його в їх налаштування методології навчання MAD - Музика Схильність розвитку, від 2015 Варення постійно співпрацює з "Асоціація європейських композиторів кластера Лукка, яка, починаючи з 2009 року, справила багато класичних і сучасних музичних заходів по всій Європі. Наші студенти і викладачі постійно беруть участь в різних проектах, організованих в нашій країні.

від листопад 2016 Варення Академія побратимом Консерваторії Daejin університет - Сеул Корея. Угода передбачає обмін між студентами двох музичних академій з метою сприяння освітнього і культурного обміну. Це дає можливість вчитися, працювати і жити в установі побратима.

від грудень 2016 Академія Jam Academy, на підтримку всіх "Асоціація Music Academy LuccaВін приєднався до "Національний реєстр Чергування школи Робота. «Ще один маленький крок, щоб все більше і більше скоротити розрив між світом освіти і музичної індустрії. З березня 2017 великий всесвітньо відомий гітарист, Чіро Манна, Стає частиною вищої освіти бакалавра мистецтв варення академія школа факультативних курсів. Чіро Манна проходити через регулярні проміжки часу індивідуальних і групові заняття за призначенням.

Розташування

  • Lucca

    Via di Tiglio, 1369/d San Filippo https://www.facebook.com/scuolajam Lucca, 55100, Lucca

Запитання