Jarvis Christian College

Jarvis Christian College

Jarvis Christian College

Введення

Jarvis Christian College - це історично розвинене чорношкіре гуманітарне мистецтво, інститут, що присуджує ступінь бакалавра, приєднаний до Християнської Церкви (Учні Христа). Місія Коледжу полягає в тому, щоб підготувати різноманітну популяцію тих, хто навчається впродовж життя, інтелектуально, соціально, духовно та особисто, надаючи інтерактивні послуги та використовуючи різноманітні методи навчання.

На підтримку своєї місії Jarvis Christian College прийняв такі Керівні принципи:

Стипендія та навчання впродовж життя: захищати навчання впродовж життя, кидаючи виклик та підтримку студентів та персоналу для інтелектуального, особистого та професійного розвитку.

Послуга: Навмисне забезпечити якісний досвід для студентів, колег, оточуючих громад та нації через громадські роботи та громадську участь, оскільки обслуговування є основою нашої професії.

Чесність: виявляти етичну поведінку в академічних умовах та за його межами, бути добрими розпорядниками наших фінансових ресурсів, діяти як особи високого характеру, керуючись прихильністю прозорості, справедливості та чесності.

Повага: прийняти доктрини віри, сім’ї та спільноти, які забезпечують інклюзивність та різноманітність, розуміючи, що до кожної людини слід ставитись з професіоналізмом, ввічливістю та добротою.

Відповідальність: Бути відповідальним і відповідальним за наші дії в будь-якій ситуації, як це стосується Коледжу, громади та нації.

Християнська етика: Наголосити на тому, що християнський духовний шлях забезпечує етичний кодекс, який в подальшому сприятиме кращій людині, кращому коледжу, кращій громаді та кращому світу.

Розташування

  • Hawkins

    Private Road 7631 Hwy 80 E, 75765, Hawkins

    Запитання