Karelia University Of Applied Sciences

Karelia University Of Applied Sciences

Karelia University Of Applied Sciences

Введення

Ласкаво просимо до Karelia University Of Applied Sciences

Шлях до великого майбутнього вимощений навичками та досвідом. Karelia University Of Applied Sciences (Karelia UAS) пишається тим, що є частиною цього розвитку, готуючи кваліфікованих фахівців. Karelia UAS – це багатопрофільна, широко пов’язана, міжнародна та інноваційна організація, яка пропонує освіту, яка веде до отримання ступенів бакалавра та магістра. УАН «Карелія» працює за семи напрямками навчання за 22 програмами, з яких п’ять — магістратури. Сфери дослідження – охорона здоров’я та соціальні дослідження, бізнес, інженерія, лісове господарство, медіа та менеджмент гостинності. Karelia UAS працює на двох кампусах в безпосередній близькості від центру міста Йоенсуу на самому сході Фінляндії.

Karelia UAS є важливим та визнаним оператором в галузі освіти та відіграє ключову роль у регіональному розвитку та науково-дослідній діяльності, розробці та інноваціях (RDI). Karelia UAS активно працює в різних національних та міжнародних мережах. Міжнародні партнерські мережі включають багато країн Азії, Африки, Європи та Північної та Південної Америки. Китай є однією з ключових країн-партнерів, де освітня співпраця активно та системно розвивається у співпраці з партнерами.

Ми пропонуємо чудові умови для студентів з міжнародною орієнтацією, які прагнуть разом із нами бути експертами майбутнього. В Karelia University Of Applied Sciences всі студенти тісно співпрацюють з місцевими компаніями та іншими навчальними закладами над захоплюючими науково-дослідними проектами. Кожен студент будує міцну основу у своїй галузі протягом усього навчання. Навчальна програма адаптована до власних уподобань та потреб кожного студента та доповнюється завдяки тісному контакту з потенційними роботодавцями. Ступінь Karelia University Of Applied Sciences дасть професійні навички, необхідні для корисного майбутнього.

Karelia University Of Applied Sciences","author_url":"","source":""}" />

141923_141849_karelia-image-students.jpg

Наш світлий світ

 • Учнів: 3867
 • Штат: 303
 • Присвоєні ступені: 742
 • Ступінь задоволеності студентів: 81%

Міжнародні студенти нашого яскравого світу

 • Студенти міжнародного рівня:
 • Студенти на обмін / рік: 150 вихідних, 120 вхідних

Містечка Карелії БАН

Містечка Карелійського університету прикладних наук працюють у двох місцях в Йоенсуу. Кампуси - це багатопрофільне середовище навчання та розвитку, яке надає можливості для навчання поза межами програм різного ступеня.

У міжнародному бізнесі, економіці бізнесу, туризмі, лісовому господарстві та техніці студентського містечка Wärtsilä Campus працюють над своїм професійним майбутнім. У кампусі Тіккарінне студенти з медсестер, фізіотерапії, соціальних служб, соціальних служб та охорони здоров’я будують свою кар’єру. Тіккарінне знаходиться недалеко від міської лікарні в Нійніваарі.

Кампуси розташовані неподалік один від одного, до них легко дістатися пішки або на велосипеді. У наших кампусах ви будете насолоджуватися невимушеною та теплою атмосферою навчання та бути частиною нашої спільноти. Ви можете легко дістатися до наших кампусів з усіх частин міста на велосипеді та автобусі.

Наші кампуси сучасні; бездротовий доступ до Інтернету, а також групова робота та обчислювальні засоби дозволяють ефективно навчатися. Наші навчальні заклади пропонують різноманітні місця для самостійного навчання. Крім того, безпека наших студентів є нашим пріоритетом: система безпеки працює цілодобово і є досить гнучкою, щоб дозволити студентам працювати в приміщеннях університету аж до 21 години вечора.

Бібліотека знаходиться в кампусі Тіккарінне з комп’ютерною лабораторією, тихим кабінетом, робочими столами та груповими робочими кабінетами. Колекції бібліотеки складаються з книг, тез, газет та журналів, як друкованих, так і електронних. Наші бібліотекарі підтримують студентів у пошуках та позиках.

Ресторани Campus пропонують вам теплий і доступний сніданок, обід та закуски за низькими цінами для студентів.

Студентське медичне обслуговування завжди доступне для вирішення основних проблем здоров’я завдяки сучасним обладнанням та сердечній допомозі наших медсестер.

Ви отримаєте дозвіл на паркування в перший день навчання від доглядача університету.

Розташування

 • Joensuu

  Wärtsilä Campus, Karjalankatu 3, 80200, Joensuu

  • Joensuu

   Tikkarinne 9, 80200, Joensuu

   Запитання