Keystone logo
Kauno Kolegija Бакалавр програмних систем
Kauno Kolegija

Бакалавр програмних систем

Kaunas, Литва

3 Years

Англійська, Литовський

Денне навчання, Заочне навчання

01 May 2024

Sep 2024

EUR 2 810 / per year

На кампусі

Введення

Метою навчальної програми є підготовка фахівців із програмних систем, які можуть проектувати, розробляти та встановлювати програмні системи та програмне забезпечення клієнт/сервер, інженерію даних та Інтернет речей, а також аналізувати, оцінювати та вирішувати програмні системи завдання та проблеми в різних установах і підприємствах, а також контролювати групу осіб під час здійснення діяльності, пов'язаної з проектуванням, установкою та експлуатацією програмних систем.

Оцінка

Результати навчання студентів з предмета оцінюються за критеріальною десятибальною схемою оцінювання. Відповідно формулюються один або декілька критеріїв оцінювання навчальних досягнень. Критерії оцінювання є основою для підготовки завдань для оцінювання знань різної форми, оскільки виконання останніх дає змогу зробити висновки про рівень досягнення результатів навчання.

Процедура оцінювання, система оцінювання та критерії оцінювання ґрунтуються на принципах послідовності, надійності, зрозумілості, корисності та неупередженості. Для оцінювання навчальних досягнень студентів з предметів — накопичувальний (результати навчання оцінюються шляхом проміжних оцінок знань) або колегіальний (у разі випускної роботи студентів перевіряє компетентна комісія, до складу якої входять науковці, фахівці-практики, представники громадських організацій). партнерів) використовується оцінка.

Ваші викладачі

Курси, пов’язані з програмними системами, викладають 1 професор та 13 докторів наук та іноземних мовників-практиків, які постійно вдосконалюють свої компетенції під час стажувань за кордоном, активно беруть участь у міжнародних проектах, проводять наукові дослідження, виступають з доповідями на міжнародних конференціях, читають лекції в університетах. прикладних наук за кордоном, написання статей у міжнародних наукових журналах, підготовка методичних ресурсів.

Загальні ІТ-курси викладають практики, які працюють в державних і приватних організаціях і діляться своїм досвідом зі студентами.

У 2020 – 2023 навчальному році працювало 11 іноземних викладачів, які проводили дослідження та навчали студентів. Запрошені лектори з іноземних університетів сприяють розмаїттю навичок і знань на факультеті KK Technology. Студенти можуть отримати досвід у своїй програмі навчання від запрошених викладачів з Бельгії, США, Угорщини, Фінляндії та інших.

Режим навчання

  • денна форма навчання: 3,5 роки (7 семестрів, 210 ECTS),
  • Заочна форма навчання: 4,5 роки.

Навчальний план

Результат програми

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання