Keystone logo
Kauno Kolegija Бакалавр з міжнародного бізнесу
Kauno Kolegija

Бакалавр з міжнародного бізнесу

Kaunas, Литва

3 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 2 260 / per year

На кампусі

Введення

Міжнародний бізнес - це програма, яка відображає потреби ринку; базується на модульному принципі, що забезпечує міждисциплінарність навчання, гнучке середовище навчання, підвищення ролі студентів у навчальному процесі, заохочення їх самостійності, активності, відповідальності за результати навчання, інтеграцію практичних і самостійних завдань; проходження односеместрової практики в бізнес-компаніях. Програма орієнтована на проблемне навчання, формування у студентів системного підходу, соціально відповідального та етичного ведення бізнесу. Студенти програми навчатимуться у вищій школі або проходитимуть односеместрову практику в бізнес-компанії за кордоном.

Метою навчальної програми «Міжнародний бізнес» є навчити майбутніх менеджерів міжнародного бізнесу аналізувати міжнародне бізнес-середовище, спілкуватися та співпрацювати з іноземними партнерами та клієнтами, а також застосовувати принципи управління бізнесом та положення правил міжнародного бізнесу шляхом планування та організації міжнародної бізнес-діяльності в компанії або її підрозділу. Тому програму «Міжнародний бізнес» варто обирати самовпевненим, орієнтованим на результат, комунікабельним людям, які люблять працювати в команді, є відповідальними, впевненими в собі, не бояться викликів і ризиків. Крім того, ця програма орієнтована на творчих людей, які не знайомі з такими словами, як «не можна» або «не можна».

Спеціалізації

Організація електронного бізнесу - студенти навчаться організовувати та керувати електронним бізнесом. Програма навчання фокусується на використанні та застосуванні сучасних ІТ-інструментів для створення, розширення та розвитку бізнесу. Такі фахівці дуже затребувані на ринку праці. Дуже важливо знати та дотримуватися правових норм електронного бізнесу, тому студенти також вивчатимуть правове середовище електронного бізнесу.

Предмети навчання: електронні послуги, електронний маркетинг, правове середовище електронного бізнесу, бізнес-проекти, платформи та інструменти електронного бізнесу, управління соціальними акаунтами та веб-сайтами, інвестиції та управління ризиками, бізнес-етика.

Міжнародний маркетинговий менеджмент орієнтований на творчих, комунікабельних та організованих людей. Успіх на зовнішніх ринках забезпечується не тільки високою якістю товарів чи послуг, швидким і дешевим обслуговуванням, а й ефективним маркетингом. Вивчаючи предмети даної спеціалізації, студенти знайдуть відповіді на запитання, як знайти найбільш вигідний зовнішній ринок, правильно обрати форму та час виходу, використати свою конкурентну перевагу, швидко реагувати на зміну умов торгівлі тощо.

Предмети навчання: управління та планування маркетингу, бренд-менеджмент, дослідження міжнародного ринку, ділова етика, прямий та електронний маркетинг, маркетинг контенту та соціальних медіа, управління комунікаційними показниками, поведінка споживачів.

Навчальний план

Результат програми

Карєрні можливості

Зручності

Про Школу

Запитання