Keystone logo
Kauno Kolegija Бакалавр з туризму та управління готелем
Kauno Kolegija

Бакалавр з туризму та управління готелем

Kaunas, Литва

3 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 2 260 / per year

На кампусі

Введення

Бакалавр з туризму та готельного менеджменту – це 3-річна програма після закінчення середньої школи для тих, хто захоплюється індустрією туризму та шукає нові можливості та самореалізацію через такі заходи, як міжнародні обміни та практичний досвід.

У Литві ця навчальна програма проводиться більше 20 років. Програма була розроблена для підготовки кваліфікованих, конкурентоспроможних, креативних, відповідальних, сприйнятливих до інновацій туризму та готельних менеджерів, які здобули вищу освіту та здатні працювати на постійно мінливих литовських та міжнародних ринках.

Бакалавр у галузі туризму та готельного менеджменту має сильний міжнародний вимір: пропонує вам можливість вибрати подвійний ступінь навчання в LAB University of Applied Sciences (Фінляндія), щоб отримати знання про бізнес-середовище мультикультурного туризму, беручи участь у мобільних заходах Erasmus+ і працюючи з приїзд викладачів або участь у різних міжнародних проектах. Ці практико-орієнтовані навчання включають навчальні відвідування готелів та інших підприємств туристичного бізнесу, туристичних визначних пам'яток тощо.

Спеціалізації

  • Туристичний менеджмент – знання та навички у сфері туроператорської діяльності, туристичного маркетингу, організації екскурсій, туристичних продажів, дестинаційного менеджменту.
  • Готельний менеджмент – знання та навички в галузі готельного менеджменту, гостинного маркетингу, діяльності кейтерингових послуг та управління доходами.
  • Wellness and SPA Management – знання та навички у сфері Wellness та SPA послуг, Основи Wellness та курортознавства, Управління процесами надання послуг у SPA-секторі, Управління процесами надання wellness-послуг у SPA-секторі, Організація кейтерингових послуг у сектор SPA.

Навчальний план

Результат програми

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання