Kean University

Kean University

Kean University

Введення

Кін університет акредитований державний університет, в Союзі округу Нью-Джерсі. Університет розташований всього в кількох милях від Нью-Йорка в самому серці Нью-Джерсі біотехнології і фармацевтичної промисловості. Кін є митрополит, всеосяжного, інтерактивні університету, який забезпечує утворення світового класу. Це кампус присвячений прагненню до досконалості у сфері вищої освіти. Університет підтримує особистісно-орієнтованого навчання, яка живить розвиток усього студентів для нагородження кар'єри, протягом всього життя і повноцінного життя у глобальному суспільстві. Він підтримує прагнення до досконалості та справедливості в реєстрації, навчання та управління. Кампусі дуже різноманітна і вітає іноземних студентів з різними культурними традиціями. Кін має спеціальний відділ, Міжнародна студентська послуги, присвячений наданню допомоги іноземним студентам з усім їхнім потребам. &nbsp Є близько 7600 повний робочий день і 2400 неповний робочий день студентів та 3060 аспірантів на п'ять студентів та одного випускника коледжу. Школа в першу чергу приміського кампусі з 900 студентів, що проживають на території кампуса. Це великий, громадських ліберальної школи мистецтв, відомий своєю навчальної програми і закінчення більшість вчителів у штаті Нью-Джерсі. Випускник коледжу будинку двадцять шість магістр програм, два професійних дипломів, дві програми доктора і сорок п'ять параметрів програми. Наші областей дослідження від MBA в бухгалтерському обліку і з допомогою біотехнології, до психології. Наш факультет є прагнемо надати нашим аспірантам з відмінним і корисним професійної освіти. Кін університет має новаторську програму Global MBA з обширною глобальної компонента досвід. Він надає базові знання в ключових дисциплін бізнесу, передові знання в питаннях глобального управління. Цей унікальний MBA реагує на перетворення багатьох підприємств у глобальні підприємства і готує менеджерів для досягнення успіху в глобальній діловому середовищі. &nbsp Кін кампус розташований дуже близько до фінансовим центром світу, Уолл-стріт у Манхеттені, Нью-Йорк. Студенти приймають перевагу на кампусі вокзалу до поїздки і насолодитися яскравим та різноманітним життя в Нью-Йорку. Аспірант Раді на Кін університету присвячене служінню потреб аспірантів. Місія організації полягає у забезпеченні голос для студентів в університеті. GPSC приносить культурних, соціальних та керівництва досвідом в академічних колах. Їхні послуги включають, але не обмежуючись семінарах, засіданнях комітетів, сервісним проектам, а як рекреаційні та освітні програми. Рада служить розвивати сильні лідерські якості у співпраці з особистого зростання і видатне освіту. Кін студентів з різних культурних традицій проводити академічні цілі в дусі взаємної поваги і загальних духу.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • New York

    Kean University Nathan Weiss Graduate College Office of Graduate Admissions 1000 Morris Avenue Union, NJ, 07083

    Запитання