Keystone logo
Kean University College of Education

Kean University College of Education

Kean University College of Education

Введення

Заснований в 1855 році, Університет Кіна був першим державним вищим навчальним закладом у Нью-Джерсі. Маючи багату історію досконалості та інновацій у вищій освіті, Кін є яскравим та різноманітним університетом світового класу, який пропонує понад 50 спеціальностей для студентів та понад 60 варіантів для аспірантури, включаючи шість докторських програм з різних дисциплін.

Зі своїх витоків як викладацький коледж, Університет Кіна в Союзі, штат Нью-Джерсі, перетворився на всеосяжний глобальний вищий навчальний заклад, який обслуговує різноманітну кількість студентів понад 16000 студентів та аспірантів. Місія Кіна - забезпечити доступну, доступну освіту світового класу, яка готує студентів мислити та реагувати критично та творчо у світі, що швидко змінюється.

Університет продовжує свою спадщину як провідного виробника викладачів у Нью-Джерсі і є зростаючим освітнім центром у галузі бізнесу, охорони здоров'я та технологій. Шість коледжів студентів - Коледж бізнесу та державного управління; коледж освіти; коледж вільних мистецтв; коледж природничих, прикладних та медичних наук; Коледж Майкла Грейвса; та Нью-Джерсійський центр науки, технологій та математики - пропонують понад 50 ступенів бакалаврату за повним спектром навчальних предметів. Вищий коледж Натана Вайса пропонує шість докторських програм та понад 60 варіантів аспірантури, що ведуть до ступенів магістра, професійних дипломів або сертифікатів.

Розташування

  • Jersey City

    1000 Morris Avenue Union, New Jersey 07083, , Jersey City

    Запитання