Kean University - Michael Graves College, Architecture and Design

Kean University - Michael Graves College, Architecture and Design

Kean University - Michael Graves College, Architecture and Design

Введення

Коледж Майкла Грейвса присвячений розробці дизайну та архітектури для широкої громадської аудиторії. До його складу входять дві школи - Школа дизайну Роберта Буша та Школа громадської архітектури.

Коледж Майкла Грейвса при Університеті Кін носить ім’я та схвалення людини, яка була одним з найвідоміших архітекторів та дизайнерів у світі, - Майкла Грейвса. Грейвсу приписують розширення ролі архітектора та дизайнера в суспільстві та підвищення інтересу громадськості до гарного дизайну, що є необхідним для якості повсякденного життя. Ми з гордістю продовжуємо його велику спадщину.

Девід Моні, FAIA, раніше працював деканом Коледжу дизайну в Університеті Кентуккі і викладав в Інституті архітектури та міських досліджень у Нью-Йорку, Вищій школі дизайну в Гарварді та Інституті архітектури Південної Каліфорнії в Лос-Анджелес. Практикуючий архітектор, він здобув освіту в Гарвардському університеті та Принстонській архітектурній школі. Девід є членом Ради директорів Фонду Френка Ллойда Райта та Ради керуючих Школи архітектури Френка Ллойда Райта.

Роуз Гоннелла-заступник декана коледжу Майкла Грейвса в університеті Кін та університеті Веньчжоу-Кін у Китаї. Роуз викладає графічний дизайн більше 25 років, включаючи курси з теорії дизайну, матеріалів та техніки, а також керуючи навчальною програмою Кіна з веб -дизайну на її початку. Як співавтор, Роуз зробила внесок у дослідження та написання кількох книг та написала численні журнальні та газетні статті про творчість, мистецтво, архітектуру та дизайн.

Розташування

  • Union

    Morris Avenue,1000, 07083, Union

    Запитання