Kent State University - College of Aeronautics and Engineering

Kent State University - College of Aeronautics and Engineering

Kent State University - College of Aeronautics and Engineering

Введення

Про коледж аеронавтики та інженерії

Коледж аеронавтики та інженерії (CAE) - це один з одинадцяти коледжів державного університету штату Кенту, де впродовж останніх років проживало близько 1000 студентів та майже удвічі. В якості одного з найбільш швидкозростаючих коледжів університет активно підтримує розширення своїх програм. Штат Кент побудував нову будівлю в розмірі 55000 квадратних футів для коледжу. Аеронавтика та технологічне будівництво (ATB) розташована на 1400 лептонських еспланадах.

85387_pexels-photo-668137.jpeg

Історія коледжу

Технологічні програми в Кенті почалися ще в 1913 році, коли космос було виділено на кампусі для "ручного навчання" як невід'ємного компонента для підготовки вчителів у державній нормальній школі штату Кент. У 1995 році незалежна технологічна школа була створена як інтегрована восьма університетська академічна частина. Незалежна технологічна школа складалася з трьох академічних підрозділів, а саме: Відділ аеронавтики, Відділ прикладного бізнесу та технологій та Відділ прикладних наук та технологій. У 2006 році Школа Технології досягла статусу коледжу та стала технічним коледжем. У 2011 році всі технологічні програми, пов'язані з регіональними кампусами, були відділені від Кентського кампуса та стали частиною новостворених регіональних коледжів. У липні 2012 року назва Технологічного коледжу було змінено на Коледж прикладної інженерії, сталості та технології, щоб відобразити зміну місії Коледжу щодо розробки нових прикладних програм інженерії та програм сталого розвитку. У липні 2017 року було обрано коледж аеронавтики та інженерії.

85374_pexels-photo-1438072.jpeg

Опис місії

Охопити унікальну синергію авіації, техніки та технологій, позитивно змінюючи траєкторію регіонального, національного та світового співтовариства шляхом: забезпечення динамічного освітнього досвіду, який сприяє експериментальному навчанню; Розвиток інноваційних досліджень, які перетворюють ідеї в реальність; Створення фахівців, спрямованих на досягнення передового досвіду та вдосконалення життя.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Kent

    Aeronautics and Technology Building (ATB), 1400 Lefton Esplanade, 44242, Kent

Запитання