Kentucky Christian University Бакалавр з освіти вчителів
Kentucky Christian University

Бакалавр з освіти вчителів

Grayson, США

Request duration

Англійська

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Місія Школи освіти Кірара полягає в посиленні підготовки професійних педагогів, які втілюють Христа, яких оживляє етичний характер і які прагнуть до досягнень академічної досконалості, духовної доброчесності та керівництва слугами.

Ласкаво просимо до Школи навчання Кірана при Kentucky Christian University . Відвідуючи наші сторінки, ми сподіваємось, що ви відчуєте відданість і мету наших викладачів, співробітників та студентів. Більшість вчителів надихалися наставником або чудовим прикладом вихователя. Ми хочемо, щоб наші учні були таким учителем. Існує сувора підготовка до змінних завдань освіти, і наші студенти дуже затребувані в громадах навколо нас. Для досягнення цієї готовності наш студент має велику практику викладання, проектування оцінок та професійного розвитку. Наша місія - розвивати добрих вчителів, котрі мають серце до дітей та бажання допомогти кожній дитині рости.

Випускники Школи освіти Кірара: будуть розуміти, як учні ростуть і розвиваються; розуміти індивідуальні відмінності; вміти працювати з іншими, створюючи середовища, що підтримують індивідуальне та спільне навчання; розуміти основні поняття, інструменти дослідження та структури дисципліни; створювати навчальний досвід, який робить дисципліну доступною та значущою; розуміти, як пов’язати поняття та використовувати різні точки зору; розуміти та використовувати різні методи оцінки; вміти планувати навчання, яке підтримує кожного учня; розуміти та використовувати різноманітні навчальні стратегії; та брати участь у постійному професійному навчанні; шукати відповідних керівних ролей.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • Бакалавр наук в галузі освіти
    • Columbia, США
  • Бакалавр у галузі гри на інструменті для педагогічної освіти з подвійною програмою вивчення англійської мови для педагогічної освіти
    • Prague, Чеська Республіка
  • Бакалавр з міжнародної підготовки вчителів для середніх шкіл (ITESS)
    • Meppel, Нідерланди