Keuka College

Keuka College

Keuka College

Введення

Keuka коледж був заснований в 1890 році і розташований на березі озера в Keuka Finger Lakes області Нью-Йорк держави. Коледж Keuka є приватною, студентів і випускників, житловий коледж, який пропонує програми бакалаврату та магістратури на території кампуса і через своїх прискорених досліджень для дорослих Програми та міжнародних програм в Китаї та В'єтнамі.

Незалежно від ступеня або місце, випускники коледжу Keuka похвалитися значним, реальний досвід, який вражає працедавців і випускників шкіл.

І це тому, що експериментальне навчання вже давно наріжним каменем досвіду Keuka коледжу. Ряд шанованих, національних джерел високо оцінили досвід Keuka коледжу, в тому числі друкованих ЗМІ (США Новини & World Report, The New York Times, Вашингтон Щомісяця), освітніх фондів (Фонд Карнегі щодо поліпшення викладання), і навіть Білий дім (Вища освіта співтовариство служба президента Почесний).

У центрі прихильності Keuka коледжу в експериментального навчання є поле Період, це необхідна програма стажування для наших студентів бакалаврату додому кампуса. Щороку, вони зібрати 140 годин практичного досвіду, впровадження в практику те, що вони дізналися в класі. Студенти можуть вибрати, щоб переслідувати міжнародні періодів поля з університетами-партнерами Коледжу або самостійно.

Keuka Коледж пропонує програми 34 ступінь бакалавра з своєї домашньої території кампусу, багато спеціалізовані концентрації; 27 неповнолітніх; і власної розробки майорів. Коледж Keuka також пропонує програми на отримання ступеня магістра семиденний і допрофесійної програм в стоматології, юриспруденції, медицини, ветеринарії, оптометрії, фармація, і фізичної терапії.

Спільнота послуга була невід'ємною частиною досвіду Keuka коледжу, оскільки він був заснований, і сьогодні, все 40 з гаком клубів на території кампуса будинку зобов'язані проводити, принаймні одну спільноту служби проекту в кожному семестрі. Keuka Коледж пропонує 17 міжвузівського спорту і різноманітні очної спорту на своїй домашній території кампуса.

Завдяки своїм прискорених досліджень для дорослих Програми (ASAP), Коледж пропонує програми завершення ступеня бакалавра в організаційному управлінні, систем кримінального правосуддя, соціальної роботи, і догляд, а також магістрів в галузі управління, кримінального правосуддя та догляду в місцях навколо нових Йорк стан. Коледж також розширює освітні можливості за допомогою Інтернет через його Wertman Управління дистанційної освіти.

Коледж Keuka також великим освітнім гравцем в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, з 2 680 китайських студентів, що навчаються градусів Keuka Коледжу в чотирьох університетах-партнерах, один з найбільших учнів будь-якого американському коледжі, що працює в країні. Ще 505 В'єтнамські студенти роблять також у двох університетах в В'єтнамі. Більше 110 іноземних студентів вчитися на дому кампусі.

Наші цінності

• Цілісність. У Keuka коледжу, поводиться етично і чесно означає бути чесним, обіцянок і поважаючи власності та інтересів інших осіб. Наша особиста і професійна чесність спрямовує дії нашої спільноти коледжу, підтримує розвиток персонажа, оздоровчий і духовність наших студентів, і робить нас більш громадянського суспільства. Коледж Keuka розвивається цілісність і етичної поведінки у своїх учнів через програми та послідовної моделювання чесним і відкритим поведінкою з боку викладачів, співробітників, адміністрації, і випускників.

• У навчанні. У Keuka коледжу, навчанні є центральним освітньої місії коледжу, і високі очікування встановлюються для студентів і викладачів, так. Ми цінуємо інтелектуальну досягнення і стипендію, використовувати інноваційні та привабливі освітні практики для розробки всього людини, і підкреслити культивування навичок критичного мислення і любов до навчання. У навчанні це не тільки функція інтелектуальних здібностей студентів коледжу, а в значній мірі залежить від якості і строгості процесу викладання / навчання.

• Студент-зосередженості. У Keuka коледжу, ми надаємо цілісний досвід навчання, що сприяють інтелектуальному та особистісному зростанню кожного учня. Студенти, викладачі, співробітники, випускники і займаються таким чином, що з'єднує процес навчання у світі за коледж. Через академічних програм, спільних партнерств і досвіді досвід навчання, студенти коледжу Keuka розширити свої навички та перспективи кар'єри, особистої відповідальності, здоров'я, і ​​громадянської активності.

• Різноманітність. У Keuka коледжу, ми визнаємо, повага, і святкувати наші розбіжності. Наше співтовариство складається з багатьох ідентичностей, кожен з яких забезпечує цінний перспективу. Ми сприяємо інклюзивної середовищі, в якому ми навмисно працювати в напрямку розуміння, поваги і високо оцінюючи різноманітність. При цьому, ми рухаємося далі толерантності до розуміння і взаємної поваги.

• Глобальна перспектива. У Keuka коледж, який має глобальну перспективу означає бути відкритим при роботі з людьми різних географічного походження та культурної спадщини - вчитися у них, і вони від нас. Для того, щоб підготувати студентів до світу 21-го століття, ми надаємо їм можливість навчатися і взаємодіяти з іншими культурами, народами і перспективи. Студент експозиції відбувається у багатьох відношеннях - у класі через наших вітчизняних та міжнародних наукових програм та навчальних планів, і за межами класної кімнати через численні можливості для взаємодії з людьми з різних верств суспільства та досвідом.

• Опікунська. У Keuka коледжу, ми віддані збереженню і будівництво нашу спадщину для майбутніх поколінь і виховання почуття відповідальності та прихильності коледжу. Активний управління є етичним та інституційна відповідальність, яка втілює ретельного, розумного використання та управління нашими ресурсами, в тому числі нашого народу, фінансових холдингів, природних ресурсів, і капіталу. Коледж і його складові мають моральну і фінансову імператив використовувати наші численні і різноманітні ресурси, які дозволяють ефективно, ефективний і стійкий характер.

• Громадянство. У Keuka коледжу, ми вважаємо, громадянство включає в себе аспекти лідерства, обслуговування та соціальної відповідальності. Усі члени громади Keuka коледжу прагнемо бути хорошими лідерами та зразковими громадянами. Ефективні лідери та громадяни проявляють загальні риси мудрості, рішучості, бачення, емоційного інтелекту, емпатії та соціальної відповідальності. Ми активно моделювати ці якості і наставник їх розвиток, тим самим демонструючи і заохочення приблизний громадянство - на місцевому, національному та глобальному масштабі.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Keuka Park

    141 Central Avenue Keuka Park, New York 14478

Запитання