Keystone logo
Keystone College Online

Keystone College Online

Keystone College Online

Введення

Балансування вимоги кар'єри і сім'ї може бути складним завданням. на Keystone коледж ми вважаємо, що ваші освітні цілі можуть бути досягнуті через поєднання віртуального класу і традиційному класі, беручи класи через будь-який з наших форматів день, ввечері або у вихідні дні, під час традиційного 15-тижневого семестру.

Інтернет навчання, іноді згадується як електронне навчання, є однією з форм дистанційної освіти. Онлайн курси доставляються через Інтернет і можуть бути доступні з будь-якого комп'ютера з веб-браузером. У будь-який час, в будь-якому місці, ви можете увійти в свій віртуальний клас, щоб завершити завдання, спілкуватися з однокласником, або зверніться до професора питання.

Інтернет курси можуть бути

Асинхронний - доставлений в зручний для Вас в будь-який час або місце Синхронний - ви перебуваєте в Інтернеті в зазначений час

Що очікувати

Інтернет курси ідеально підходять для вас вашого графіка роботи або сімейні зобов'язання не дозволяють вам відвідувати заняття в університетському містечку.

Ви можете взяти участь в заняттях, не виходячи з вашого будинку Ви, як очікується, укластися в терміни для виконання завдань, які можуть включати в себе есе, вікторини, іспити, дослідження і групові проекти. Ви повинні брати участь в онлайнових дискусіях і заходах. Ви повинні мати самодисципліну і мотивацію, щоб бути онлайн навчання.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • La Plume

    Keystone College, PO Box 50, One College Green

    Запитання