Keystone logo
Kingston University Бакалавр психології з соціологією
Kingston University

Бакалавр психології з соціологією

Kingston upon Thames, Великобританія

3 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 9 250 / per year *

На кампусі

* Студенти Великобританії: £9250 на рік | міжнародний: £15 800 за перший рік

Введення

Чому обирають цей курс?

Ви прагнете знайти причини та відповіді на виклики, з якими стикається наше суспільство? Ця надзвичайно відповідна комбінація предметів може бути саме для вас. Курс забезпечує всебічне розуміння психології та різноманітних соціологічних питань і тем, як поточних, так і історичних. Ви розвинете глибоке розуміння людських думок, дій і поведінки.

Цей курс пропонує багато можливостей застосувати ваші знання в реальному світі. Наприклад, наші студенти виступали консультантами благодійної організації, щоб знайти рішення реальної соціальної проблеми та працювали з Університетом, щоб оцінити психологічні виклики надзвичайної зміни клімату.

Під час курсу ви розвинете навички для вашої майбутньої кар'єри, включаючи командну роботу, комунікацію, управління часом і завданнями, статистичний аналіз даних, вирішення проблем і здатність критично оцінювати докази.

Причини вибору Kingston University

  • Курс поєднує вивчення розуму та поведінки з вивченням суспільства.
  • Він охоплює основні сфери психології, необхідні Британським психологічним товариством (BPS), і пропонує різноманітну навчальну програму з соціології.
  • Ви матимете доступ до спеціально створених лабораторій із високоякісним обладнанням, таким як ЕЕГ (запис активності мозку), стеження за очима, симулятор водіння та лабораторія спостереження.

Прийом

Навчальний план

Плата за навчання програми

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання