Kühne Logistics University

Kühne Logistics University

Kühne Logistics University

Введення

Kühne Logistics University – Wissenschaftliche Hochschule für Logistik und Unternehmensführung ( KLU ) – це приватний університет, розташований у Гамбурзькому місті HafenCity. KLU є одним із небагатьох приватних університетів Німеччини, які мають право надавати власні докторські дисертації.

Основними напрямами досліджень незалежного, сертифікованого державою університету є стійкість, цифрова трансформація та створення цінності в сферах транспорту, глобальної логістики та управління ланцюгом постачання. 2020 KLU святкує своє 10-річчя під гаслом «10 років відзначеного нагородами навчання та досліджень».

Рейтинг Wirtschaftswoche за 2019 рік визначає KLU як один із найсильніших дослідницьких університетів у галузі ділового адміністрування в Німеччині, Австрії та Швейцарії. З 200 університетів-конкурентів KLU входить до топ-20 у загальному рейтингу та займає 2-е місце серед усіх приватних університетів. За результатами досліджень на одного професора факультет KLU займає 7-е місце в загальному рейтингу та 1-е місце серед усіх приватних університетів. В останньому рейтингу університетів CHE KLU отримав найвищі оцінки за всіма основними критеріями. Дізнайтеся більше про результати нашого рейтингу тут.

Маючи одну бакалаврську та три магістерські програми, структуровану докторську програму та заочну програму MBA, KLU пропонує своїм 400 студентам денної форми навчання високий рівень спеціалізації та чудові умови навчання. KLU має міжнародну команду з 24 професорів, які викладають англійською мовою. Під час відкритої, спеціально розробленої серії семінарів з менеджменту спеціалісти галузі та менеджери однаково виграють від застосування академічних висновків до практичних питань.

Прийом

Нижче ви знайдете 6 кроків, які допоможуть вам стати студентом KLU .

 1. Ви подаєте заявку онлайн.
 2. Ви отримуєте вступний комплект.
 3. Ви повертаєте підписану угоду про навчання.
 4. Ви отримуєте вітальний електронний лист від Студентської служби з посиланням на нашу студентську інтранет.
 5. Ви дотримуєтесь інструкцій щодо реєстрації в студентській інтранеті та надсилаєте необхідні документи до Студентської служби.
 6. Ви починаєте з KLU . На кампусі ви отримаєте свій студентський квиток і сертифікати про зарахування.

Ласкаво просимо на борт! Ми дуже чекаємо на знайомство з вами.

Візові вимоги

Як іноземний студент, ви повинні будете отримати візу та дозвіл на проживання на період навчання в Німеччині. Усі нові жителі Гамбурга повинні зареєструватися протягом одного тижня після переїзду - не має значення, чи ви іноземний, чи німецький студент.

Подача заяви на отримання посвідки на проживання займає досить багато часу та підготовки. Щоб полегшити ваше планування та надати певну орієнтацію, будь ласка, перегляньте нижче наш огляд того, що вам потрібно зробити, якщо ви в’їжджаєте до країни з метою навчання. Не всі кроки стосуються всіх, вони залежать від вашої національності.

Детальна інформація, наведена нижче, допоможе вам пройти процес подачі візової заяви, реєстрації та подачі заяви на дозвіл на проживання в Гамбурзі.

Огляд візового процесу

Зверніть увагу на заявників, які не є громадянами ЄС: процес отримання візи займає до двох місяців, починаючи з дати прийняття до KLU . Майте на увазі, що під час планування навчання за кордоном необхідно вирішити багато інших організаційних питань. Ми рекомендуємо заявникам, які не входять до ЄС, подати заявку за KLU за п’ять місяців до початку навчання та подати заявку на візу одразу після отримання до KLU .

КрокиЩоКоли
1Подайте заявку на отримання студентської візи/студентської візи у своїй країні, якщо така є.Одразу після отримання акцепту KLU
2Зареєструватися в Гамбурзі (всі студенти/резиденти, незалежно від вашої національності)Початок навчання
3Подати заяву на дозвіл на проживання, якщо є.Макс. 90 днів після прибуття до Німеччини
4Продовжити дозвіл на проживання до кінця навчання, якщо є.Під час навчання в KLU
5Якщо ви переїжджаєте в Гамбург або Німеччину: завжди реєструйте свою нову адресу (всі студенти/резиденти, незалежно від вашої національності)Під час навчання в KLU

Деталі візи

Загалом абітурієнти, які вступають до університету, повинні подати заяву на отримання студентської візи, щоб в’їхати до Німеччини та навчатися в Німеччині.

Це не стосується:

 • Громадяни ЄС,
 • Громадяни інших європейських країн (Ісландія, Норвегія, Ліхтенштейн, Швейцарія),
 • Громадяни Андорри, Австралії, Бразилії, Канади, Сальвадору, Гондурасу, Ізраїлю, Японії, Монако, Нової Зеландії, Сан-Марино, Республіки Південна Корея та Сполучених Штатів Америки можуть подати заяву на отримання дозволу на проживання («Aufenthaltstitel») після прибуття до Німеччини.

Громадянам згаданих вище країн віза для в’їзду в Німеччину не потрібна. Абітурієнтам з усіх інших країн потрібна віза для в’їзду в Німеччину та навчання в Німеччині. Туристична віза не дає права реєструватися як студент. Заяви на отримання візи необхідно подавати заздалегідь у місцеве посольство Німеччини або консульство Німеччини.

Існує два види відповідних віз:

 • Студентська віза,
 • Студентська віза.

Необхідно надати наступні документи:

 • Заявка на візу,
 • Дійсний паспорт,
 • 1 біометрична фотографія паспортного розміру,
 • KLU вступний лист,
 • Підтвердження достатнього фінансування (наприклад, виписка з банківського рахунку),
 • Підтвердження наявності медичного страхування, дійсного в Німеччині.

Щоб дізнатися більше про візи, зверніться до посольства чи консульства Німеччини у вашій країні.

Реєстрація & Co.

Після прибуття до Гамбурга вам потрібно буде зареєструватися в будь-якому сервісному центрі в Гамбурзі або в Hamburg Welcome Center (HWC). Не має значення, міжнародний ви чи німецький студент – усі нові жителі Гамбурга повинні зареєструватися протягом тижня після переїзду в нову квартиру чи кімнату.

KLU студенти знаходять всю відповідну інформацію та форми в студентській інтранеті за KLU .

Вид на проживання

Щоб отримати дозвіл на продовження проживання в Німеччині, громадяни країн, які не входять до ЄС, повинні подати заяву на отримання дозволу на проживання відразу після міграції до Німеччини. Важливо, щоб під час перебування в Німеччині у вас завжди був дійсний дозвіл на проживання. Як правило, цей дозвіл можна продовжити до тих пір, поки ваша мета перебування залишається дійсною.

Німецька служба академічних обмінів (DAAD) надає детальну інформацію про дозволи на проживання.

KLU студенти знаходять всю відповідну інформацію та форми в студентській інтранеті за KLU .

Розташування

 • Hamburg

  Kühne Logistics University - KLU Grosser Grasbrook 17

Chat with students

Запитання