Keystone logo
Kodolanyi Janos University (KJU)

Kodolanyi Janos University (KJU)

Kodolanyi Janos University (KJU)

Введення

Kodolanyi Janos University (KJU) -це державний акредитований некомерційний університет, що пропонує академічні програми у сферах туризму та гостинності, управління бізнесом, засобів масової інформації та комунікацій, суспільних наук, історії, культури та вивчення мови. Окрім академічних програм, KJU пропонує також широкий спектр курсів вищої освіти, курсів LLP для тренерів та слухачів, а також міжнародні семестри, літні курси, навчальні поїздки та програми стажування.

В Угорщині KJU став піонером у розробці електронного навчання на всіх рівнях, що відповідає стандартам ЄС, за підтримки спеціалізованих прикладних досліджень. Усі програми використовують професійні знання кваліфікованих викладачів та професійних тренерів, а також запрошених викладачів з галузі та міжнародних партнерів.

Наша місія - сприяти зусиллям щодо зміцнення конкурентної європейської системи вищої освіти та міжнародної інтеграції угорської вищої освіти. Будучи лідером серед некомерційних вищих навчальних закладів, мета KJU-бути центром досконалості в галузі освіти, інновацій та досліджень.

Чому KJU?

Причини отримання обраного ступеня в KJU

KJU пропонує унікальні можливості для підприємницької діяльності студентів для початку самостійної кар’єри.

 1. Насолоджуйтесь досконалістю ступеня: Ви можете розвивати професійні навички для бізнес-послуг 21-го століття.
 2. Отримати грант для міжнародної мобільності: Ви можете обрати навчання чи стажування протягом одного семестру в іншій європейській країні
 3. Співпраця з професіоналами: З нашою допомогою ви можете розвивати свою професійну мережу
 4. Пройдіть курс, навчання та роботу: У співпраці з угорськими компаніями ми можемо запропонувати вам досвід роботи, включаючи роботу на неповний робочий день

Модель KJU-це першокласна пропозиція

Він дуже інтернаціоналізований

 • тому що вона відповідає моделі Компанії ООН GLRI 50+20 Глобальне відповідальне керівництво, рекомендованій акредитаційними агентствами EFMD WBSCSB у Європі та США.

Він високопрофесіоналізований

 • тому що він поєднує в собі новітню базу знань з питань ділового адміністрування та менеджменту з підходом у сфері послуг.

У ньому великий наголос на якості

 • оскільки він відповідає європейським нормам ENQA, ASIANAPQN та стандартам акредитації CHEA у США, він отримав кілька престижних національних та міжнародних нагород за якість.

Статистика

 • Кількість учнів: 3000
 • Кількість партнерів по всьому світу: 170
 • Надані атестати про закінчення: 33000
 • Рівень зайнятості протягом 6 місяців після закінчення навчання: 90%

  Прийом

  Усі міжнародні абітурієнти, які відповідають критеріям вступу, визначеним правилами KJU, зараховуються до комплексної програми, яка складається з семестру до бакалавра або перед магістратурою (PREP) та обраного курсу бакалавра чи магістра. Студенти, які успішно закінчили семестр PREP, автоматично отримають місце на обраному курсі бакалавра або магістра в KJU за умови, що вони досягнуть прохідного бала до кінця семестру PREP. Академічні кредити (ECTS) будуть визнані та перенесені на вибране навчання бакалавра або магістра, що означає, що ви вже можете накопичити половину обов’язкових 30 ECTS за академічний семестр обраного вами курсу.

  Критерії вступу

  Бакалаврські навчання:

  • закінчена середня освіта, яка дає право заявникам продовжити навчання на бакалаврі у своїй рідній країні (атестат середньої школи)
  • Хороше володіння англійською мовою (мінімум IELTS 5.0 або еквівалент)

  Магістерські дослідження:

  • закінчив бакалавриат тривалістю 6 або більше семестрів (диплом бакалавра з відзнакою)*
  • Хороше володіння англійською мовою (мінімум IELTS 5.5 або еквівалент)

  У випадку магістра з менеджменту туризму та магістра з розвитку підприємства приймається лише ступінь бакалавра, отриманий в тій же галузі навчання (наприклад, туризм, громадське харчування, економіка, комерція, фінанси тощо).

  Візові вимоги

  Заявники, які прибувають з країни, яка має візові зобов’язання відповідно до Шенгенського законодавства, повинні подати заявку на отримання дозволу на проживання з метою навчання, а також візу на дозвіл на проживання (D-віза).

  З візою дозволу на проживання (D-віза) ви можете в’їхати в Угорщину лише один раз, і вам дозволено перебувати з цим документом в Угорщині лише 30 днів.

  Заява на отримання дозволу на проживання у вашій країні

  Вам необхідно подати пакет заяви про дозвіл на проживання в консульство Угорщини, яке працює у вашій або найближчій країні. Звернувшись до консульства, ви можете попросити додаткову інформацію або вас порадить наш представник у вашій країні.

  Візовий пакет посвідки на проживання повинен містити такі документи:

  • Заповнена та підписана анкета на дозвіл на проживання;
  • оплата візового збору;
  • Діючий паспорт (термін дії якого має перевищувати термін дії запитуваної візи щонайменше на 3 місяці);
  • 1 кольорова фотографія паспортного розміру (не старше 6 місяців);
  • документи, що підтверджують відвідування школи (Лист про прийняття, виданий KJU);
  • Підтверджуючі документи на проживання (Підтвердження проживання, видане KJU);
  • Документи, що підтверджують проживання в Угорщині (нотаріально засвідчена виписка з банківського рахунку; та/або декларація батьків про спонсорство перебування в Угорщині. Банківські кредити на спонсорство не приймаються!);
  • Медичне страхування або рівні фінансові кошти;

  Стипендії та фінансування

  Усі студенти, які навчаються в KJU з активним статусом, мають право на грант Erasmus+ Mobility Grant для навчання та/або стажування за кордоном.

  Додаткова інформація:

  Офіс Erasmus+:
  1139 Будапешт, вул. Frangepán 50-56
  Кімната: 007

  Координатори програми Erasmus+:
  Аннамарія Баюш (мобільність для навчання)
  Сара Шаконі (мобільність для стажування)

  Відгуки учнів

  Розташування

  • Budapest

   1139 Budapest, Frangepán utca 50-56, , Budapest

   • Székesfehérvár

    8000 Székesfehérvár, Fürdő utca 1, , Székesfehérvár

    Запитання