Keystone logo
© CU Marketing Department
Kutaisi International University

Kutaisi International University

Kutaisi International University

Введення

Kutaisi International University (KIU) є державним університетом з найвищим рейтингом у Грузії та першим ультрасучасним вищим навчальним закладом, що базується на кампусі, у Кавказькому регіоні. Університет забезпечує сучасну широку освіту в інтернатному закладі на рівні з провідними закладами США та Європи. Серед викладачів KIU є національні та міжнародні професори, найкращі експерти у своїх галузях. Міжнародні викладачі працюють переважно з Німеччини, завдяки стратегічному партнерству між KIU та TUM International (дочірня компанія Мюнхенського технічного університету (TUM)). Нашим почесним президентом є колишній президент ТУМ проф. Вольфганг Геррманн. KIU підтримується Міжнародним благодійним фондом - CARTU з пожертвуванням 1 мільярд євро. Мета університету – стати міжнародним центром освіти, науки та технологій у регіоні.

Кампус KIU розташований у місті Кутаїсі, третьому за величиною місті Грузії (Сакартвело). Кампус KIU розкинувся на красивій землі площею 150 га в екологічно чистому лісі з річкою, що протікає через нього.

Ключовою частиною стратегічного плану KIU є відкриття провідних світових медичних і наукових дослідницьких центрів. Вони включатимуть центр адронної терапії KU (HTC), що містить два циклотрони, клініку протонної терапії для лікування раку та дослідницьку лабораторію Cyclotron для підтримки міжнародних спільних досліджень у галузі медичної та експериментальної фізики, радіаційної біології, хімії та міждисциплінарних проектів. Послуги в кампусі Kutaisi International University надасть IBA (Ion Beam Applications SA).

Інновації та технології

Метою Kutaisi International University (KIU) є поступове розвиток у центр інновацій та технологій у регіоні. Місія Університету – нарощувати людський капітал, який сприятиме розвитку інновацій та нових технологій. Студенти КІУ отримають навички, які відповідатимуть потребам ринку праці. Навчальна програма KIU надає можливість студентам вступити в програми стажування, розроблені та впроваджені на підтримку приватного сектору та роботодавців.

Стимулювання інновацій та підтримка підприємництва в регіоні буде досягнуто через кластерний хаб, який KIU розвиватиме в майбутньому. Діяльність KIU з підтримки інноваційної екосистеми спрямована на:

 • Забезпечте структурну підтримку інновацій, сприяючи розвитку стартапів
 • Сприяти створенню довгострокової вартості для створення майбутнього бізнесу
 • Надихайте корпоративну культуру

KIU через свою підприємницьку стратегію та діяльність, що охоплює дослідження, навчання та передачу технологій, має на меті сприяти створенню стійкої інноваційної екосистеми в Грузії та регіоні загалом через зв’язок людей, дисциплін, організацій та секторів.

У 2021 році KIU заснував KIU Innovate – інноваційну екосистемну платформу, яка спрямована на підтримку взаємодії KIU з індустрією.

KIU Innovate охоплює три напрямки

 • Промислова консультативна рада KIU – ця консультативна рада високого рівня консультує KIU щодо того, як успішно залучити промисловість та стати центром інновацій та технологій у регіоні. До складу ради входять представники торгово-промислових палат, бізнес-асоціацій, лідери галузі.
 • Корпоративні партнери KIU – галузеві та державні установи, які зацікавлені в партнерстві з KIU у конкретних проектах і мають ідеї партнерства, які є взаємовигідними та досягають спільних цілей.
 • Платформа інноваційної екосистеми – спрямована на підтримку студентів та випускників КІУ, що починаються, організовувати передачу технологій, створювати бізнес-інкубатори та реалізовувати інші проекти та заходи, що сприяють інноваціям.

Особливості кампусу

Кампус Kutaisi International University розташований в екологічно чистій місцевості поблизу Кутаїсі (друге за величиною місто Грузії), розкинувшись на красивій землі площею 150 га, оточений лісом з річкою, що протікає через нього.

Кампус добре зв’язаний і легко дістатися. Він розташований за 25 км від міжнародного аеропорту Кутаїсі і всього в 3 годинах їзди від столиці Грузії - Тбілісі. Міжнародний аеропорт Кутаїсі пов'язаний з основними європейськими та світовими напрямками. У Кутаїсі є автовокзал і залізничний вокзал з регулярними автобусними та залізничними маршрутами.

KIU забезпечує комфортне та повністю мебльоване житло для студентів та викладачів. Університет пропонує сучасні та найсучасніші лабораторії, студентські приміщення, кафетерії, бібліотеки, коворкінги, інтерактивну систему управління навчанням, усе це створить перспективну технологічно орієнтовану освітню екосистему.

KIU пропонує гуртожитки та житло для своїх студентів та співробітників у кампусі разом із усіма необхідними зручностями для навчання, досліджень та насиченого студентського життя.

Студія квартирного типу 20-24 кв.м з автономним опаленням, гарячою водою, кондиціонером, балконом, душем, туалетом, міні-кухнею з мікрохвильовою піччю та раковиною, меблями (два односпальні ліжка або одне двоспальне ліжко, шафа для одягу, стіл з 2 стільцями, письмовий стіл з 1 стільцем , книжкові полиці тощо), Wi-Fi, охорона, послуги прибирання.

 • Двомісне розміщення – 250 USD (щомісячно)
 • Одномісне розміщення – 500 USD (щомісячно)

  Прийом

  Розташування

  • Kutaisi

   ახალგაზრდობის გამზირი შესახვევი 5/7 4600 Chognari, Imereti, Georgia, , Kutaisi

   Запитання