La Salle Campus Barcelona – Universidad Ramon Llull

La Salle Campus Barcelona – Universidad Ramon Llull

La Salle Campus Barcelona – Universidad Ramon Llull

Введення

La Salle Campus Barcelona - URL - це міжнародний університетський центр із понад столітньою історією, присвячений повноцінному навчанню людей. Ми засновники Університету Рамона Люлла, першого приватного некомерційного університету в Каталонії.

Структуровані навколо п’яти галузей знань, таких як ІКТ-інженерія та технології, Комп’ютерні науки, Архітектура та будівництво, Менеджмент та мистецтво, Дизайн та технології, ми працюємо над місією виховувати цінних професіоналів, здатних позитивно сприяти розвитку більш справедливого та більш стійке суспільство.

Наш кампус - це цілий простір, визначений його освітнім та дослідницьким ядром, в якому також знаходиться La Salle Technova Barcelona, бізнес-інкубаційний парк, який забезпечує взаємозв'язок між академічним та діловим світом, та низка закладів, що стимулюють університетське життя, таких як як зал для проживання, спортивні споруди, лабораторії та приміщення для розвитку різних видів діяльності, що заохочуються самими студентами.

У цьому середовищі об’єднується вся освітня спільнота. Ми є міжнародним університетським містечком, який працює як зразок для наслідування, визнаний для навчання людей, які роблять свій внесок. Ми пишаємось нашою міжнародною мережею випускників, яких завжди визнають за їх професійну майстерність, а також за їх сильне соціальне покликання.

Я сподіваюся, що ваш перегляд цього веб-сайту дозволить вам відкрити для себе все, що ви шукаєте. Двері нашого кампусу завжди відчинені.

Ласкаво просимо до La Salle Campus Barcelona - URL.

Хосеп М. Сантос

Генеральний директор

Знайомтесь з нами

La Salle - це заклад із понад 300-річною історією та широкою міжнародною присутністю. Ми були першопрохідцями у пропонуванні досліджень, які завжди адаптувались до потреб ринку та суспільства. Ми прагнемо якісної освіти та цінностей для молодих людей майбутнього, тому що люди на першому місці.

Місія та цінності

Ми є міжнародним, міжкультурним та міжрелігійним університетським містечком, який працює як зразок для наслідування, визнаний для навчання людей, які роблять свій внесок. Ми надаємо нашим студентам глибокий дослідницький потенціал та необхідні основи для роботи з різними та найсучаснішими технологіями.

Професіонали для бізнесу та суспільства

Найголовніше - це люди. Ми поєднуємо етику, цінності та технічну освіту, щоб відповісти на виклики майбутнього.

Місія La Salle Campus Barcelona - пропонувати якісне та висококласне навчання в глобальних рамках. Наша мета - надати студентам знання, навички та досвід, необхідні для досягнення високої ефективності у розвитку їхньої професійної кар'єри.

У La Salle Campus Barcelona ми готуємо професіоналів з високою етичною відданістю та необхідними цінностями, щоб бути інноваційними, знати, як адаптуватися до змін та керувати перетвореннями суспільства у постійному розвитку. Всі наші викладацькі, дослідницькі роботи та передача знань пов’язані з розробкою надійного і повного життєвого проекту.

Основними завданнями нашого університетського центру є:

 • Передайте знання студентам, які приєднуються до наших освітніх програм.
 • Передайте людський капітал суспільству шляхом включення наших випускників в організації.
 • Передайте новітні досягнення технологій, щоб створити цінність у тих місцях, де вони корисні та необхідні.
 • Трансферні компанії, створені в парку технологічних та ділових інновацій, сприяють розвитку бізнес-структури.

Ла-Салле в цифрах

Понад 4000 студентів. 25% студентів - іноземні. 75 100 м2 інфраструктури для навчання, послуг та відкритих майданчиків.

 • 77 країн
 • +1000 шкіл
 • 60 університетських центрів
 • +85 000 викладачів
 • +1 000 000 студентів

Методологія

Нова норма вимагає нового способу викладання та навчання, адаптованого до постійно мінливої ситуації, яка вимагає гнучкого навчання, не маючи єдиної методології, а безліч варіантів, які розумним та технологічним способом пристосовуються до всіх нових освітніх потреб учнів.

La Salle Campus Barcelona розробила нову освітню модель, Smart Learning, персоналізовану, де студент знаходиться в центрі навчального процесу, гнучкий, розумний і заснований на використанні технології, що адаптується до потреб на місці, змішаного , дистанційне та онлайн навчання.

З метою впровадження розумного навчання класні кімнати перетворюються на розумні класні кімнати за допомогою технології, яка гарантуватиме навчання на місцях для всіх студентів та гарантуватиме, що вони проживають якісний освітній досвід, адаптований до їхніх потреб або обставин, де б вони не знаходились та незалежно від санітарний сценарій під час наступних курсів. Нова модель та впроваджена технологія дозволять студентам, які потребують відвідування уроків та брати участь у заняттях, не будучи фізично в класі.

Нова модель дозволить іноземним студентам, які не зможуть дістатися до початку навчального року, розпочати програми так, ніби вони перебувають у студентському містечку. Подібним чином, якщо під час курсу у деяких студентів виникають труднощі з фізичним доступом до університетського містечка, сеанси та практики можуть проводитись тимчасово, віддалено та в прямому ефірі, підтримуючи однаковий академічний графік, однаковий освітній досвід та контакти з рештою студентів у групі та в кампусі.

Особливості моделі розумного навчання

 • Учасники географічного розподілу в режимі реального часу (студенти та поза класом)
 • Адаптованість до переваг та навчальних потреб кожного студента.
 • Зміцнює соціальні стосунки та співпрацю між студентами.
 • Висока зацікавленість
 • Природна взаємодія
 • Підключення з будь-якого пристрою.
 • Доступ до навчальних ресурсів та супутніх послуг
 • Взаємодія між службами та платформами.
 • Моніторинг навчання та індивідуальних записів

Статистика

La Salle в цифрах

Зараховано понад 4000 студентів. 25% студентів є іноземними. 75 100 м2 інфраструктури для навчання, послуг та відкритих майданчиків.

 • 77 країн
 • +1000 шкіл
 • 60 університетських центрів
 • +85 000 вчителів
 • +1 000 000 студентів

  Особливості кампусу

  Резиденція розташована на території кампусу університету La Salle Ramon Llull, а також найкращих факультетів IQS, UIC, Abat Oliba та інших центрів URL, а також у вибраному районі міста. Уявіть, що все в пішій доступності від факультету, на якому ви навчаєтесь. Ви можете побігати в Collserola або зробити покупки в центрі.

  Простір для життя та навчання у власному темпі. Насолоджуйтесь свободою гуртожитку, який працює 24 години на добу цілий рік.

  Для отримання додаткової інформації про деталі розміщення, будь ласка, перевірте веб-сайт університету.

   Стипендії та фінансування

   У La Salle ми ставимо людей на перше місце, і наша стипендіальна програма дає можливість молодим талановитим людям навчатися у нас, незалежно від їхнього фінансового становища чи родини, географічного чи культурного походження.

   Для отримання додаткової інформації про деталі стипендії, будь ласка, перевірте веб-сайт університету.

   Розташування

   • Barcelona

    Llucanes,41, 08022, Barcelona

    Програми

    Запитання