Keystone logo
The Los Angeles Film School Бакалавр наук у галузі кіно, виробляє концентрацію
The Los Angeles Film School

Бакалавр наук у галузі кіно, виробляє концентрацію

Los Angeles, США

36 Months

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Sep 2024

USD 80 000 *

На кампусі

* Внутрішні / американські студенти: загальна навчальна програма: $ 80,000; Загальна сума програми: $ 86,670; Іноземні студенти: загальна вартість програми: $ 88,000; Загальна сума програми: $ 95,570

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Власний корабель

Вивчення продукції

Стати каталізатором творчих проектів. Дізнайтеся, як перетворити будь-які ідеї на реальне творення через нашу програму з виробництва фільмів. Якщо ви є підприємницькою думкою і маєте природний талант для лідерства, то виробництво - це шлях для вас.

Чого очікувати

Наша консерваторська структура дозволяє студентам вибирати спеціалізацію, орієнтовану на галузь, виходячи з їх індивідуальних інтересів. Наша навчальна програма показує студентам повний виробничий цикл, а також як випускати, продавати та розповсюджувати проект. Ви дізнаєтеся, як культивувати історії та виставляти їх на телевізійні мережі, кіностудії та інвесторів.

 • Наша бакалавр з кіно програми становить 120 кредитних годин і 36 місяців .
 • Кожен клас вивчається виключно протягом чотирьох тижнів, що дозволяє студентам зосередитися на одній конкретній темі одночасно.
 • Курси включають мистецтво творчого виробництва, розважальні контракти

Gear

Ви будете використовувати те саме обладнання, яке використовували профі. Ми оснащуємо вас ноутбуком MacBook із сітківкою, завантаженим програмним забезпеченням, включаючи Avid Media Composer, Final Draw, Movie Magic Budgeting, Movie Magic Scheduling, Adobe Creative Cloud та MS Office. *

* Конкретні типи передач та передач можуть змінюватися без попередження.

Наші випускники

Випускний це тільки початок - коли закінчуються заняття, починається справжня робота. Це може залякати пошук першої можливості. Ось де приходить наша команда розвитку кар'єри . Коли ви починаєте цю частину своєї подорожі, вони дадуть вам доступ до інструментів, які вам потрібно, щоб знайти мережу, знайти провідних працівників галузі, продемонструвати свої навички, створити професійний імідж і залишатися актуальним з галузевими практиками та тенденціями.

У The Los Angeles Film School розвиток кар'єри - це більше, ніж відділ. Це все життя.

Асоціація випускників

Ми заснували нашу Асоціацію випускників (LAFSAA), щоб допомогти вам і вашим колегам-випускникам, з'єднатися, просувати вашу роботу і відкривати професійні можливості. Окрім постійного розвитку кар'єри, ви можете взяти участь у ексклюзивних семінарах, мікшерах, показах та подіях, доступних для всіх членів LAFSAA.

Ви LAFS і хочете отримати картку, за допомогою якої ви LAFS спонсоровані LAFS події, ексклюзивні покази та спеціальні привілеї для LAFS ? Напишіть нам і запитайте про нашу карту випускників!

Знайомтеся з Kiarra Graves

Від зарахування на військову службу до вступу до кіношколи шлях Кіарра Грейвса до кіномистецтва є унікальним. Провівши чотири роки у військово-морському флоті США, Грейвс вирішив займатися кіномистецтвом повний робочий день. Вона швидко зарекомендувала себе на незалежній кіно сцені як письменник, продюсер та режисер.

У 2016 році Грейвс написав свій перший незалежний повнометражний фільм - Suicide Roadtrip. Грейвс має намір направити свою першу інді-функцію в 2018 році, на додаток до виробництва фільму з ролей з веб-серії LA на YouTube.

Прийом

Незалежно від того, чи зацікавлені Ви у кінематографічній чи комп'ютерній анімації, освоюючи мистецтво запису аудіо чи музичних творів або бізнес індустрії розваг, ми тут для того, щоб зробити Ваш перехід у бажану ступінь навчання якомога простішою та без стресу.

Виконайте наступні кроки, щоб розпочати роботу на шляху до реалізації кар'єри своєї мрії з дипломом The Los Angeles Film School .

Крок 1

Завершіть додаток

 • Щоб заповнити заявку The Los Angeles Film School про прийом, зайдіть сюди. Після того, як ви завершите подання заявки, з вами зв'яжеться представник приймальної комісії на співбесіду.
 • Якщо Ви подали заяву про прийом і необхідну документацію, пройшли співбесіду та прийняли її, перейдіть до наступного кроку.

Крок 2

Фінансова допомога

 • Якщо ви плануєте подавати заявку на фінансову допомогу, відвідайте fsaid.ed.gov/npas/index.htm, щоб створити федеральний ідентифікатор студентської допомоги. Потім ви можете використовувати цей ідентифікатор, щоб заповнити безкоштовну заявку на федеральну студентську допомогу (FAFSA) на fafsa.ed.gov і студентські кредити на studentloans.gov.
 • Якщо вам не виповнилося 24 роки, вам також знадобляться відомості ваших батьків.
 • Військові пільги: Якщо Ви маєте право на виплати ВА, будь ласка, зв'яжіться з нашим військовим відділом ([email protected]) для отримання списку необхідних документів або будь-яких питань, які Ви можете мати.

Крок 3

Повне оформлення документів

 • Щоб заповнити частину реєстрації Вашої реєстрації, заповніть свою Угоду про вступ, яку можна виконати з командою прийому. Далі, ви повинні подати докази випуску в середній школі або GED тестових балів, або інший еквівалентний, затверджений державою дипломний екзамен. Кандидати, які мають GED або інший еквівалентний державний диплом, повинні надати офіційну копію результатів тестування та / або диплом.

Крок 4

Дослідіть параметри житла

 • The Los Angeles Film School працюють штатні працівники, які допомагають місцевим та міжміським переходам для наших студентів, які навчаються. Наші координатори з питань житла можуть допомогти студентам знайти житло, яке відповідає широкому спектру бюджетних та життєвих уподобань.
 • Ми пропонуємо кожному студенту звернутися до координатора з питань житлового будівництва, щоб домовитися якнайшвидше до початку школи.

Крок 5

Відвідайте реєстрацію

 • Реєстрація зазвичай проводиться за тиждень до початку занять. Будьте готові, щоб ваша фотографія була зроблена для вашого студентського посвідчення, щоб завершити будь-яку невиконану паперову документацію, і зустрітися з фінансовою допомогою. Вам буде надано розклад занять, якщо всі ваші документи будуть завершені, включаючи доказ закінчення школи. Ви можете подати заяву на реєстрацію за три тижні до дати початку.

Крок 6

Відвідайте орієнтацію

 • Орієнтація обов'язкова для нових студентів. Вона часто складається з одного дня на кампусі до першого повного дня занять, хоча деякі програми оцінюють орієнтацію як частину відвідуваності.
 • Будь ласка, заздалегідь зв'яжіться зі своїм представником, якщо ви не можете зробити орієнтацію.
  • Будь ласка, прилетіть до кампусу, 6363 Sunset Blvd, Hollywood, CA 90028, не пізніше 9:00
  • Ми заохочуємо нових студентів до паркування на нашому автостоянці за 6 доларів на день (ви отримаєте детальні настанови на паркування напередодні орієнтації)
  • Континентальний сніданок буде поданий
  • Ми перевіримо вас і підтвердить, що ви зареєстровані для бажаної програми навчання
  • Презентація в нашому Головному театрі розпочнеться після сніданку, після чого відбуватимуться презентації, що проводяться за програмою під керівництвом директорів програм
  • Потім Ви LAFS участь у виклику Нового студентського селфі-кампусу, щоб ознайомитися з життям LAFS
  • Обід відбудеться о 12:30

Загальні вимоги

Отримати зареєстровані

У The Los Angeles Film School ми приймаємо студентів, які серйозно ставляться до кар'єри у світі розважальних медіа. Вони повинні виявляти відданість і відданість мистецтву. Майбутнім студентам пропонується відвідати школу та обговорити з Управлінням прийомів особисті, освітні та професійні цілі.

The Los Angeles Film School має відкриту політику вступу, з новими датами початку кожні чотири тижні. Зарахування відкрито для випускників середніх шкіл, або еквівалентів, які серйозно зацікавлені в галузі професійного кіно, анімації

Загальні вимоги до прийому для всіх програм

Заявники повинні подати заявку на вступ і сплатити заявку на суму $ 75,00. Для того, щоб мати право на прийом, кандидати в аспірантуру або повну ступінь бакалавра мають бути випускниками середньої школи або мати визнані еквіваленти середньої школи (GED® - диплом загальної освіти або HiSET іспит). Заявник до програми завершення бакалаврського ступеня повинен мати ступінь асоційованого з визнаного акредитованого закладу.

Військовий документ DD214 НЕ є прийнятним засобом підтвердження завершення сертифікації еквівалентності середньої школи або середньої школи.

Щоб задовольнити вимоги про вступ, заявник повинен надати документацію, що підтверджує одну з наступних:

 • Офіційна вища школа або диплом, що вказує на те, що студент є випускником.
 • Визнаний еквівалент диплома про середню освіту, такий як диплом GED (General Education Diploma).
 • Каліфорнійський HiSET іспит: Каліфорнійський HiSET (High School Equivalency Test) був схвалений як прийнятна альтернатива GED іспиту для штату Каліфорнія. Проходять результати повинні бути отримані безпосередньо з центру тестування, щоб вважатися офіційним.
 • Документація програми домашнього навчання на середньому рівні, як це дозволено державними правилами, в яких відбувалася програма домашнього навчання.
 • Документація державно-уповноваженої експертизи, яку держава визнає еквівалентом диплома про середню освіту, наприклад, кваліфікаційний екзамен у Каліфорнії.
 • Офіційне оцінювання з транскриптом середньої школи, що засвідчує, що студент виконав еквівалент диплома про середню освіту в неамериканському навчальному інституті.
 • Кандидати, які не можуть надати документацію про закінчення диплома про середню освіту або еквівалентну еквівалентність середньої школи внаслідок стихійного лиха, який знищив записи або закрита установа, можуть подати на розгляд, крім завершення атестації диплома про середню школу, Завершення сертифікації еквівалентності середньої школи:
  • Підтвердження з боку держави визнання того, що установа втратила свої записи до стихійного лиха. Якщо держава не може підтвердити, підтвердження може бути отримано від визнаного органу, схваленого віце-президентом з питань відповідності.
  • Підтвердження, що держава визнає, що установа закрита, і що записи неможливі.
 • Кандидати на програму закінчення ступеня бакалавра повинні також подати офіційну стенограму коледжу, що підтверджує закінчення ступеня асоційованого в акредитованій установі, акредитація якої визнана Радою з питань акредитації вищих навчальних закладів (тільки програма закінчення бакалавра).
 • Всі заявники повинні мати можливість читати та писати англійську мову на рівні випускника американської середньої школи, про що свідчить наявність диплома про середню школу, GED або проходження кваліфікаційного іспиту середньої школи в Каліфорнії.

* Всі необхідні документи, які не є англійською, повинні супроводжуватися засвідченим англійським перекладом. якщо рідна мова відрізняється від англійської, необхідна перевірка володіння мовою.

* Оплата за подання буде повернута, якщо студент просить скасувати протягом 3 днів.

Школа залишає за собою право вимагати будь-яку додаткову інформацію, необхідну для оцінки потенціалу кандидата на успіх. Школа може відхилити будь-якого заявника, чиї записи вказують на те, що вони не здатні успішно завершити та скористатися програмою, недостатню підготовку та / або інтерес до її програм.

Коли починається наступний семестр?

The Los Angeles Film School має різні дати початку протягом року. Будь ласка, зверніться до представника приймальної комісії на 877-9LA-FILM, щоб обговорити, який варіант найкращий для вас.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Бакалавр з комунікаційних досліджень
  • Fayette, США
  • Hong Kong, Гонконг
 • Бакалавр у галузі цифрових медіа та маркетингу
  • Iserlohn, Німеччина
  • Hamburg, Німеччина
  • + 1 Більше
 • Бакалавр мультиплатформної журналістики
  • Melbourne, США