Landmark Baptist College

Landmark Baptist College

Landmark Baptist College

Введення

Landmark Baptist College - це біблійний коледж, який є служінням Баптистської церкви Landmark. Наша головна мета - навчити чоловіків і жінок служити Господу в місцевій церкві.

У дитинстві пастор Картер провів свої перші роки дорослішання на півдні Джорджії; однак, коли йому було близько восьми років, його сім'я переїхала до району міста Хейнс. Там він провів решту дитинства і закінчив місцеву середню школу в місті. Після закінчення університету він працював у місцевій місцевості та у вільний час мчав автомобілі. Він швидко став дуже успішним водієм гоночного автомобіля та відомим улюбленцем у всій центральній частині Флориди.

Приблизно в той же час пастор Картер довіряв Христу як свого Спасителя після того, як молода пані, з якою він хотів побачитися, наполягала на тому, щоб він відвідував з нею фундаментальну баптистську церкву. Ця молода леді, Соня, згодом стала його дружиною, і вони переїхали до міста Вінтер-Хейвен, штат Флорида. Пастор Картер навчався в біблійному коледжі в Лейкленді, штат Флорида, а потім прийняв своє перше духовенство в озері Гант, штат Флорида.

Розташування

  • Haines City

    East Hinson Avenue,810, 33844, Haines City

    Запитання