Keystone logo
Langston University

Langston University

Langston University

Введення

Ласкаво просимо до Школи бізнесу Langston University . Ми акредитовані на національному рівні Радою з акредитації бізнес-шкіл та програм (ACBSP) і прагнемо зробити ваш досвід у Ленґстоні приємним та корисним для вашої подальшої кар'єри. Місія Школи бізнесу полягає в тому, щоб надати студентам можливість безпосередньо ознайомитись із діловою практикою та теорією, яка забезпечить їх навичками, необхідними для досягнення успіху в діловому світі.

Школа надає учням чіткий набір етичних та професійних поведінкових очікувань за допомогою навчальної програми, яка піддає студентам значущі реальні програми. Студенти Школи бізнесу мають декілька варіантів, серед яких: бухгалтерський облік, ділове адміністрування, інформатика та магістр підприємницьких досліджень.

Школа бізнесу також пропонує можливість закінчити навчання в Інтернеті студентам, які закінчили 60 годин. Я закликаю вас скористатися багатьма ресурсами, які пропонує вам Langston University . Я впевнений, що ваші роки в Школі бізнесу будуть корисними.

Розташування

  • Langston

    Sammy Davis Junior Drive,701, 73050, Langston

    Запитання