Lebanese University

Lebanese University

Lebanese University

Введення

Створення Lebanese University було ідеєю, яку вперше згадували у виступі колишнього міністра закордонних справ Хаміда Франджіє під час церемонії закриття третьої конференції ЮНЕСКО в Бейруті, що відбулася 11 грудня 1948 р., Під час якої він сказав: "Ліван сподівається побачити створення Lebanese University має дух ЮНЕСКО "

Створення Lebanese University відбулося внаслідок популярної та студентської мобілізації, розпочатої 23 січня 1951 р. Загальним страйком, який тривав протягом тривалого періоду, в якому брали участь студенти середнього та університетського сектору, переважно з Університету Святого Йосифа. Рух включав демонстрації та зіткнення із силами безпеки, які призвели до засідання Ради міністрів 5 лютого того ж року.

Оскільки для країни без офіційного національного університету, який зберігає свою культурну та наукову спадщину, немає справжньої незалежності, 1951 рік став свідком створення першого підрозділу Lebanese University із створенням Вищої нормальної школи та Інституту статистики при напрям доктора Халіла Аль-Журра.

Розташування

  • Mount Lebanon Governorate

    Mount Lebanon Governorate, Ліван

    Запитання