Keystone logo
Lewis & Clark College

Lewis & Clark College

Lewis & Clark College

Введення

Lewis & Clark - це приватна установа з суспільною совістю, житловий містечко з глобальним охопленням. Студенти та викладачі всіх трьох шкіл Льюїса і Кларка - студентський коледж мистецтв і наук, Вища школа освіти та консультування та юридична школа - шукають нових способів пізнання, поєднуючи класичне ліберальне навчання з новаторською співпрацею.

Наші студенти представляють наступне покоління світових мислителів та лідерів, не боячись відкинути традиційне мислення, громадянську самовдоволеність та застарілі упередження. Проте вони цінують те, що пропонує Льюїс і Кларк: освіта, побудована на основі перевірених часом елементів ретельного вивчення, оригінальних досліджень та жвавих дискусій.

То що робить досвід наших студентів унікальним? Як щодо надихаючої краси нашого природного середовища на 137 лісистих гектарах на південно-західних пагорбах Портленда. Або наша багата історія та наше різноманітне, багатокультурне сьогодення. Або наше прагнення до міждисциплінарного академічного навчання, а також участь громади тут, у Портленді та у всьому світі.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Portland

    South Palatine Hill Road,615, 97219, Portland

    Запитання