Lincoln Memorial University

Lincoln Memorial University

Lincoln Memorial University

Введення

Улюблений 16-й президент нашої країни Авраам Лінкольн був родом із сусіднього Кентуккі. Але ви, можливо, не знаєте, що він уявляв собі «великий університет для жителів цієї місцевості» тут, у Камберленд-Гепі. Через сто сорок років Lincoln Memorial University є спадкоємцем цього бачення, і ми дуже пишаємося тим, що носимо його ім’я та приймаємо його спадщину.

Головний кампус LMU в Гаррогейті, штат Теннессі, розташований у незайманому гірському хребті Аппалачі, є мальовничим та історичним. Приблизно в 55 милях на північ від Ноксвілла, штат Теннессі, ми цілком готові запропонувати гуманітарну освіту. Основний кампус, повний заходів для студентів-інтернат, і 11 розширених об’єктів у прилеглих районах, LMU надає освітні можливості для вашого життя. Маючи понад 30 академічних спеціальностей, починаючи від бухгалтерського обліку та закінчуючи біологією дикої природи та рибальства, успіх завжди в межах ваших досягнень.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • Harrogate

    Cumberland Gap Parkway,6965, 37752, Harrogate

Запитання