Keystone logo
Lincoln University of Missouri

Lincoln University of Missouri

Lincoln University of Missouri

Введення

На завершення Громадянської війни солдати та офіцери 62-ї кольорової піхоти США, дислокованої у Форт Макінтош, штат Техас, але в основному складеної з Міссурі, вжили заходів для створення навчального закладу в Джефферсон-Сіті, штат Міссурі, який вони назвали Інститутом Лінкольна. .

Члени 62-ї кольорової піхоти внесли 5000 доларів; це було доповнено приблизно на 1400 доларів, переданих 65-й кольоровою піхотою. 14 січня 1866 року при організаційному комітеті було офіційно створено Інститут Лінкольна. До червня того ж року він увійшов до складу, і комітет став опікунською радою. Річард Бакстер Фостер, колишній перший лейтенант 62-ї піхоти, був призначений першим директором Інституту Лінкольна. 17 вересня 1866 року школа відчинила двері для першого класу в старому каркасному будинку в Джефферсон-Сіті.

У 1870 році школа почала отримувати допомогу від штату Міссурі для підготовки вчителів. У 1871 році Інститут Лінкольна переїхав до нинішнього кампусу. Робота на рівні коледжу була додана до навчальної програми в 1877 році, і прийняття Закону про нормальну школу дозволило випускникам Лінкольна навчати довічно в Міссурі без подальших іспитів. Інститут Лінкольна офіційно став державною установою в 1879 р. З передачею цього майна у власність штату. Згідно з другим законом Моррілла 1890 р. Лінкольн став земельною субсидією, а наступного року промислові та сільськогосподарські курси були додані до навчальної програми.

Розташування

  • Jefferson City

    Chestnut Street,820, 65101, Jefferson City

    Запитання