Keystone logo
© Lindenwood University
Lindenwood University

Lindenwood University

Lindenwood University

Введення

Наступний чудовий університет, орієнтований на учня

 • Національно визнаний вищий навчальний заклад.
 • Забезпечення комплексного навчання, орієнтованого на студента, і залучення громади.
 • Інноваційні, актуальні та перспективні академічні та практичні програми.
 • Пропонуються понад 100 варіантів дипломів і сертифікатів.
 • Вражаючий досвід на кампусі, онлайн та гібрид.
 • Гордий член NCAA Division I.

Лінденвуд є незалежним державним університетом, який має історичні стосунки з пресвітеріанською церквою та міцно вкорінений у іудео-християнських цінностях. Ці цінності включають віру в упорядкований, цілеспрямований всесвіт, гідність праці, цінність і цілісність особистості, обов’язки та привілеї громадянства, а також верховенство істини.

Місія

Реальний досвід. Справжній успіх.

Поліпшення життя завдяки якісній освіті та професійній підготовці.

Бачення

Наступний чудовий університет, орієнтований на студента

Lindenwood University, визнаний на національному рівні заклад вищої освіти, забезпечує комплексне навчання, орієнтоване на студентів, і залучення громади через інноваційні, релевантні та перспективні академічні та практичні програми.

Цінності

 • Досконалість - ми прагнемо забезпечити якість і досконалість у всіх наших починаннях.
 • Відданість – ми прагнемо розвивати високоефективну трудову етику та відданість дисципліні чи покликанню.
 • Чесність . Ми прагнемо забезпечувати довіру та повагу до всіх осіб у середовищі, яке культивує особисту та інституційну чесність.
 • Креативність . Ми прагнемо до розробки оригінальних ідей, знань та інноваційних підходів до вирішення складних проблем.
 • Командна робота . Ми прагнемо створити пов’язану, різноманітну спільноту командних гравців, які є скромними, мотивованими та розумними; віддані спільній роботі для просування місії університету.

Різноманітність, справедливість та залучення

Управління рівноправності та залучення спільноти має на меті зміцнити громаду кампусу, сприяючи можливостям для інтелектуальної, культурної, етичної та духовної трансформації.

Центр різноманітності та інклюзії (CDI)Сміливі розмови

Навчання різноманітності

Місія Центру різноманіття та інклюзії (CDI) полягає в тому, щоб розвивати культуру приналежності та слугувати ресурсом і зв’язком для студентів, персоналу та викладачів у питаннях рівності через адвокацію, інформаційну роботу, співпрацю, навчання та освіту.Courageous Conversations — це полегшена бесіда для викладачів і співробітників, яка веде відкритий діалог на теми, які впливають на реальну кар’єру та життєвий досвід.


Навчання з питань різноманітності в Lindenwood University включає «Безпечну зону», тренінг із прихованих упереджень, тренінг із гендерних упереджень, тренінг із упереджень щодо обмежених можливостей тощо.
Заява про різноманітність, справедливість та залучення

Lindenwood University пишається своїм різноманітним населенням викладачів, співробітників і студентів з усіх куточків світу. Ми навмисно розробляємо нашу політику таким чином, щоб до всіх зацікавлених сторін (студентів, співробітників або відвідувачів) ставилися шанобливо, чесно, справедливо, з гідністю та інклюзивністю у прагненні та досягненні цілей їхніх відносин з університетом.

Крім того, ми прагнемо забезпечити можливості для навчання, особистого розвитку та працевлаштування, які надає університет для всіх без дискримінації, і що ми завжди забезпечуємо безпечне, сприятливе та привітне середовище для всіх студентів, співробітників і відвідувачів. Підтримка культури різноманітності, справедливості та інклюзії означає, що люди різних культур, рас, кольорів шкіри, статі, віку, релігії, орієнтації, приналежності, сексуальної орієнтації, соціально-економічного походження, обмежених можливостей або країн походження не зазнають поганого поводження чи дискриміновані на основі їх відмінностей. Таким чином, усі правила, об’єкти, ресурси, заходи та привілеї Lindenwood, незалежно від індивідуальних відмінностей, доступні кожному в нашій спільноті кампусу.

У Lindenwood University ми будемо прагнути:

 • Пропонуйте спільні та інтегровані академічні, навчальні та спортивні програми, які надають взаємовигідний досвід нашим різноманітним студентам.
 • Прагніть і сприяйте взаєморозумінню, повазі та співпраці між нашими студентами, викладацьким і невикладацьким персоналом, підрядниками, постачальниками та відвідувачами нашої спільноти, які представляють вищезгадані відмінності.
 • Заохочуйте та сприяйте розширенню можливостей і розвитку меншин у нашій громаді через наукову та соціальну діяльність, пропонуючи заходи, які становлять для них особливий інтерес, і надаючи їм рівну можливість інтеграції в нашу спільноту.
 • Поважайте знання, навички та досвід, які кожна людина в нашій спільноті приносить в університет.
 • Розробляйте та керуйте гнучкими та легкодоступними службами, засобами та видами діяльності, процедури яких належним чином враховують потреби кожного в нашій громаді.
 • Докладайте всіх зусиль, щоб гарантувати, що наші поточні та майбутні договірні угоди та зобов’язання повністю відображають і охоплюють нашу відданість філософії та культурі різноманітності, справедливості та залучення, як зазначено в цій заяві.
 • Заохочуйте всіх викладачів і співробітників сприяти різноманітності, справедливості та інклюзії в нашій спільноті.
 • Захистіть кожного члена нашої спільноти від усіх форм дискримінації.


Заява про недискримінацію

Lindenwood University не допускає дискримінації за ознаками раси, кольору шкіри, національного походження, віку, статі, сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності, гендерного самовираження, вагітності, релігії, інвалідності, статусу ветерана, генетичної інформації чи іншого статусу, захищеного чинним законодавством. Ця політика поширюється на прийом, працевлаштування, діяльність, лікування, освітні програми та послуги.

Lindenwood University дотримується політики недискримінації. Будь-яка дискримінація, переслідування, залякування чи помста є неприйнятними. Для цілей цієї політики дискримінація, переслідування, залякування або помста можуть бути визначені як будь-яка спроба з боку окремих осіб, груп або визнаних організацій студентського містечка позбавити особу чи групу тих прав, свобод чи можливостей, доступних усім членам спільноти Lindenwood University .

Особливості кампусу

  Прийом

  Розташування

  • Saint Charles

   South Kingshighway Street,209, 63301, Saint Charles

   Програми

   Запитання