Link Campus University

Link Campus University

Link Campus University

Введення

Università degli Studi LINK – це сучасний університет із старовинним серцем, який втілює відкриту та інклюзивну спільноту. Він пропонує мультидисциплінарну освіту, яка збагачує культуру та навички студента, надаючи реальні інструменти для виявлення їхніх талантів і вирішення проблем професійного світу. Завдяки інноваційній низці ступенів, частково сприяній постійній співпраці університету з підприємствами та установами, Università degli Studi LINK дає студентам можливість бути головними героями їхнього особистого, культурного та професійного шляху. Професори не тільки передають найсучасніші знання, але й активно взаємодіють зі студентами в лабораторіях і семінарах, щоб експериментувати та зміцнювати навички спілкування. Співіснування діалогу та взаємодії, теорії та практики відбувається плавно, без перешкод, сприяючи творчому поєднанню.

Університет служить центром, який об’єднує сфери знань, виробництва, досліджень і розробок для сприяння творчим і науковим талантам, створення можливостей і нових перспектив. Розташований у самому серці Риму, головний кампус у Casale di San Pio V, чудовому історичному комплексі, побудованому в середині 16 століття за наказом папи Гіслієрі, забезпечує надихаюче середовище для академічних занять. Завдяки двом додатковим кампусам у Неаполі та Чітта-ді-Кастелло (PG), Università degli Studi LINK з роками розширив свій охоплення. Università degli Studi LINK створив мережу підприємств, організацій та асоціацій, щоб підвищити можливості працевлаштування своїх студентів. Заходи та курси адаптовані до потреб компаній, третього сектору та органів державного управління. У відповідь на студента, який прагне розвинути свої ідеї у продуктивний бізнес, університет створив підрозділ для стартапів та відокремлених компаній, який пропонує цінні поради та коучинг.

Навчання в університеті з сильним інноваційним духом, експериментування зі своїми талантами та перебування в оточенні рідкісної краси – все це сприяє розвитку навичок і здібностей, необхідних для особистого та професійного зростання, сприяючи конкурентоспроможності у світі, що постійно змінюється.

Усі навчальні дії, необхідні для кожної програми (лекції, практичні заняття, семінари, конференції тощо), проводяться віч-на-віч, але студенти з певними вимогами також можуть брати участь через пряму трансляцію з будь-якого місця та спілкуватися в реальному часі з аудиторією.

Навчальні матеріали залишаються доступними для студентів для завершення навчання.

Розташування

  • Rome

    Via del Casale di San Pio V,44, 00165, Rome

Запитання