Keystone logo
Loras College Бакалавр мистецтв (BA) в галузі політики
Loras College

Бакалавр мистецтв (BA) в галузі політики

Dubuque, США

4 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Aug 2024

USD 33 500 / per year *

На кампусі

* річна ставка повного робочого дня

Введення

Чи вважаєте ви цікавими питання влади, конфлікту, прав, закону чи справедливості? Вам подобається досліджувати та обговорювати такі питання, як імміграція, війна та мир, навколишнє середовище, фінансування кампанії, зовнішні відносини, права людини чи націоналізм? Ви хочете дізнатися, як інші країни борються з політичними викликами, які часто суттєво відрізняються від тих, що існують у Сполучених Штатах? Якщо так, можливо, вам підійде спеціальність «Політика». Спеціалізація Loras Politics пропонує курси з американської та глобальної політики та політичної думки. Професори наголошують на кількох точках зору, критичному мисленні та жвавій взаємодії студентів.

На відміну від вивчення політики в багатьох інших коледжах, програма Лораса вивчає моральні принципи та етичні дилеми, що лежать в основі політичних питань на всіх курсах. Розташування коледжу в штаті Айова дає студентам місце в першому ряду на впливових президентських зборах першого в країні, включаючи відвідування кампусів кандидатами в президенти та можливість працювати над національно визнаним опитуванням Loras College Лорас також виставляє команди з національним рейтингом у судових і імітаційних судах. Кожної весни Лорас приймає студентів із Франції, які вивчають американську політику.

Студентський досвід

Лорас є афілійованою з Вашингтонським центром і регулярно відправляє студентів на навчання та стажування до Вашингтона, округ Колумбія. Цей досвід є неоціненним і створює програму, яка поєднує теоретично сувору навчальну програму, засновану на вільних мистецтвах, з професійним досвідом. Для тих, хто не цікавиться політикою США, Вашингтонський центр має численні можливості стажування в організаціях та установах, які мають глобальну спрямованість.

Pi Sigma Alpha

Loras College є домом для розділу Alpha Alpha Upsilon Pi Sigma Alpha.

Оскільки національна політична наука шанує суспільство, метою організації є «сприяння корисним навчальним та позакласним заходам, пов’язаним з політологією», а також «стимулувати наукові дослідження та розумний інтерес до політичної науки». Введення в організацію є ознакою вищих навчальних досягнень студента у вивченні політики. Відділ Loras, заснований у 2003 році, є 589-м відділенням у країні.

Результат програми

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання