Los Angeles Academy Of Figurative Art

Los Angeles Academy Of Figurative Art

Los Angeles Academy Of Figurative Art

Введення

Los Angeles Academy Of Figurative Art ( LAAFA ) розпочала свою діяльність із наміром задовольнити потреби громади, пропонуючи фігуративні класи, які б викладали професійні та кваліфіковані художники. За короткий час академія створила міцну репутацію навчального закладу з фундаментальної підготовки, який розширився наданням акредитованих дипломів BFA та сертифікатів ательє з образотворчого мистецтва та розважального мистецтва. Los Angeles Academy Of Figurative Art в Los Angeles Academy Of Figurative Art визнана однією з небагатьох і провідних установ, що надає заслужені в часі навички, оцінені сучасними художниками фігури та розваг. Los Angeles Academy Of Figurative Art продовжує надавати спільноті місце для навчання, де студенти можуть переслідувати свої мистецькі цілі та процвітати у своїй художній освіті в наших програмах денної та безперервної освіти.

Наш видатний факультет складається з професійних вишуканих та розважальних художників, які діляться своєю мудрістю, пристрастю та досвідом з кожним студентом. Наші спеціалісти будуть виходити за рамки, щоб передбачити потреби студентів, щоб їхній досвід роботи в академії був корисним.

Здатність Los Angeles Academy Of Figurative Art пропонувати доступні недорогі програми навчання та забезпечувати своїх студентів інтимною, унікальною та прогресивною атмосферою робить академію найкращим вибором художньої освіти.

Оскільки Los Angeles Academy Of Figurative Art розташована в окрузі Лос-Анджелес, наші студенти можуть дослідити численні райони образотворчого мистецтва, театри, галереї, музеї, а також великі комерційні та невеликі незалежні студії розваг та дизайну.

Академія була визнана однією з 10 найкращих шкіл мистецтв у світі авторитетним виданням про мистецтво, American Artist Magazine.

Los Angeles Academy Of Figurative Art має “Інституційне схвалення”, яке видає Бюро приватної післядипломної освіти (BPPE), підрозділ штату Каліфорнія, Департамент у справах споживачів (www.bppe.ca.gov). Крім того, LAAFA денного навчання та сертифікації LAAFA затверджуються Національною асоціацією шкіл мистецтва та дизайну (NASAD).

Розташування

  • Los Angeles

    Saticoy Street,16926, 91406, Los Angeles

    Запитання