Los Angeles Pacific College

Los Angeles Pacific College

Los Angeles Pacific College

Введення

Los Angeles Pacific College (LAPC), 3325 Wilshire Blvd. Люкс 550, Лос-Анджелес, Каліфорнія, 90010, був зареєстрований у 1993 році. З 2004 року заклад є корпорацією S і працює під юридичною назвою Los Angeles Pacific College .

LAPC отримав дозвіл на роботу в якості навчального закладу в рамках Бюро штату Каліфорнія для приватної післядипломної освіти (BPPE) відповідно до розділу 94900 Коліфорнійського кодексу про освіту. Цей заклад - приватна установа, затверджена для роботи Каліфорнійським бюро приватної післядипломної освіти. Дозвіл на функціонування означає, що заклад відповідає мінімальним стандартам, що містяться в Законі Каліфорнії про приватну вищу освіту від 2009 року (зі змінами) та підрозділі 7.5 Розділу 5 Кодексу нормативних актів Каліфорнії.

LAPC продовжує модифікувати та вдосконалювати свою навчальну програму, щоб задовольнити мінливі потреби потенційних студентів та роботодавців. Сприяючи розвитку їх навичок, LAPC готує своїх студентів до задоволення потреб американського бізнесу та галузей, де вони можуть приносити користь іншим, а також собі.

Розташування

  • Los Angeles

    Wilshire Boulevard,3325, 90010, Los Angeles

    Запитання