Loyola Marymount University

Loyola Marymount University

Loyola Marymount University

Введення

Університет Лойола Мерімаунт пропонує строгу бакалаврату, магістратури та професійних програм у навчанні амбітні студенти, вчинені в житті сенсу і мети. Ми витягаємо вигоду з нашого розташування в Лос-Анджелесі, динамічне місто, який приносить в гострий фокус питання нашого часу і являє собою ідеальну можливість для вивчення, дослідження, творчості та активної участі. За наміри і філософії, ми запрошуємо чоловіків і жінок різні талантами, інтересів і культурних традицій, щоб збагатити нашу освітню спільноту і просувати нашу місію:

Заохочення навчання Виховання людини в цілому Служба віри і сприяння справедливості

Університет є інституційно прихильні римського католицизму і бере своє фундаментальне натхнення з комбінованого спадщини єзуїтів, в Мерімаунт сестер, і Сестри святого Йосипа Оранського. Це католицька ідентичність і релігійну спадщину відрізнити LMU з інших університетів та забезпечити пробні камені для розуміння нашого потрійну місію

Заохочення навчання

В LMU, заохочення навчання відбувається в контексті інтелектуальної традиції цього:

Наполягає на критичне мислення і розвитку уяви та художнього виразу Приймає філософські та богословські дисципліни серйозно Займається етичний дискурс і охоплює пошук значень Поважає цілісність індивідуальної і в той же час переслідуючи загальне благо Переглядів світ як сакраментальне і прагне знайти Бога у всьому Закликає інтеграцію знань, в якій "Віра і Розум свідчать єдності всяку істину" (Ex Corde Ecclesiae, 1990, # 17)

В якості основи для дослідження та навчання, ми прагнемо створити міжкультурного спільноти і сприяти екуменічної та міжрелігійного діалогу. Це означає, що в LMU заохочення навчання є радикальним відданість свободі і чесного розслідування бут завжди з благоговінням перед таємницею Всесвіту і відкритості трансцендентної реальності.

Освіта людини в цілому

З корінням в духовному гуманізму з найбільш ранніх єзуїтських коледжів, педагогічних традиція LMU має неминуще турботу про виховання особистості в цілому. Сьогодні ми розуміємо, це як одночасного процесу інформації, формування та трансформації. Виховання особистості в цілому, таким чином, включає в себе наступні пункти: Він закликає нічого інтеграції студента мислення, відчуваючи, вибираючи, розвивається сам. Вона робить це шляхом заохочення не тільки академічне та професійний розвиток, а й фізичне, соціальне, психологічне, моральне, культурне і релігійне / духовного зростання.

Це сприяє формуванню характеру і значення, сенсу і мети. Так як студенти вчаться "читати", що відбувається в їх власного життя і в більш широкому світі, їм рекомендується вирощувати в навичках особистої та громадської грамотності, необхідних для відповідального громадянства.

Вона прагне розвивати чоловіків і жінок для інших. LMU заохочує студентів, викладачів і співробітників ідентифікувати себе з тих, хто живе на задвірках суспільства, так що інтелектуальний запит і моральні міркування ендемік університетського життя призведе до значимої роботи для перетворюючої соціальних змін.

Служба віри і Просування юстиції

Ми серйозно обидві частини цієї фрази. Служба віри охоплює всі ті шляхи, по яких університет займається його католицької інтелектуальної, культурної, і релігійну спадщину. Ці способи включають в себе спеціальні курси та академічні програми, а також можливості для поклоніння, формування віри і духовного розвитку.

Служба віри також вшановує реальність релігійного плюралізму на нашому кампусі і охоплює міжконфесійного діалогу в формальних і неформальних контекстах. Бажаний результат таких зустрічей переміщує нас за толерантність до взаємної поваги і розуміння, поглиблює оцінку власної віри, і створює можливості для залучення інших, які розділяють прагнення до осмисленої життям.

Нарешті, в LMU ми наполягаємо, що служба віри є неповним без сприяння правосуддю. Разом з спонсорами релігійних орденів Університету та пост-II Ватиканського Церкви, ми вважаємо, що участь в боротьбі за справедливість у відносинах, відповідних нашій академічної спільноти є вимогою-не просто варіант-біблійної віри. В цій боротьбі LMU робить спільну справу з усіма, хто поділяють прихильність місцевої та глобальної справедливості, будь вони мотивовані віри або інших благородних ідеалів.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

 • Los Angeles

  1 LMU Drive, 90045, Los Angeles

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання