Keystone logo
Maastricht University, Faculty of Science and Engineering Бакалавр/бакалавр наук в університетському коледжі Маастрихта
Maastricht University, Faculty of Science and Engineering

Бакалавр/бакалавр наук в університетському коледжі Маастрихта

Maastricht, Нідерланди

3 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 3 830 / per year *

На кампусі

* плата за навчання 2023/2024: студенти з ЄС: €3830 | студенти не з ЄС 14 446 євро

Введення

Ви дуже мотивовані та шукаєте програму, яка дає вам свободу переслідувати власні інтереси? Ви хочете бути частиною різноманітної, але згуртованої академічної спільноти, яка заохочує дискусії та дебати? Університетський коледж Маастрихта — це коледж з відзнакою вільних мистецтв і наук, який надає невелику персоналізовану освіту бакалавра. В університетському коледжі Маастрихта ви станете частиною дійсно міжнародної спільноти, працюючи та спілкуючись зі студентами з понад 50 країн. Завдяки підтримці нашого відданого персоналу ви можете вибрати з більш ніж 150 різних курсів у галузі гуманітарних, соціальних та природничих наук, щоб створити академічний профіль, який допоможе вам досягти ваших майбутніх цілей.

Чому ця програма?

Будучи коледжем із відзнакою, Університетський коледж Маастрихта є складним і дуже корисним, оскільки дозволяє вам складати власний персоналізований навчальний план. Університетський коледж Маастрихта гарантує, що ви розвинете базове розуміння широкого спектру навчальних дисциплін і станете експертом у певній академічній галузі. Ви навчитеся мислити академічно, станете самостійним учнем і добре працюватимете в міжнародних командах.

Міжнародна академічна спільнота

Університетський коледж Маастрихта — це згуртоване міжнародне академічне співтовариство, яке сприяє вашому бажанню навчатися, створюючи середовище, у якому легко познайомитися зі своїми викладачами та однокурсниками. Університетський коледж Маастрихта - це не просто місце, куди ви ходите на заняття. Це динамічна спільнота, в якій студенти спілкуються, беруть участь у позакласних заходах і займаються спільними захопленнями. Це означає, що ви можете розвиватися як у соціальному, так і в академічному плані та створювати довготривалі дружні стосунки.

Формат PBL дозволяє викладачам справді бути поруч зі студентами, як академічно, так і соціально. Усі навчальні посібники з проблемного навчання розраховані на розмір класу приблизно 12 учнів. Ці обговорення проблемного навчання, як правило, переходять із класної кімнати в загальну кімнату, яка є центром спілкування Університетського коледжу Маастрихта. Загальна кімната також є ареною багатьох позакласних заходів та заходів, організованих Universalis, студентською асоціацією університетського коледжу Маастрихта.

Швидкі факти

  • Відкритий навчальний план із понад 150 курсами
  • Більше 50 національностей
  • Викладав англійською мовою
  • 3 роки, денна форма бакалавра
  • Щотижня: 12-16 контактних годин
  • Випускник зі ступенем бакалавра або бакалавра
  • Відбірковий прийом починається у вересні та лютому

Прийом

Навчальний план

Рейтинги

Плата за навчання програми

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання