Manhattan College

Manhattan College

Manhattan College

Введення

Manhattan College був заснований у 1853 році Братствами християнських шкіл, католицьким навчальним розпорядженням, розпочатим Святим Іоанном Хрестителем де Ла Саль. Місія Lasallian спрямовує нашу увагу на якісну освіту для всіх і служіння нашим сусідам, які потребують допомоги. Наш мальовничий кампус розташований у місті Бронкс, за 35 хвилин їзди на метро від центру Манхеттена.

Спочатку

131-е та Бродвейське розташування

У травні 1853 року п’ять братів-християн перенесли свою маленьку школу на Канал-стріт до того часу, що тоді називали Манхеттенвіл, розділ Нью-Йорка на 131-й вулиці та Бродвеї. Брати були носіями просвітницької традиції, яка розпочалася у Франції 17 століття зі святим Іваном Предтечею де Ла Салле, покровителем учителя. Ласальська традиція створила новий тип шкільної системи та підняла роботу викладацької школи - трактуючи її як професію та покликання. Братів закликали вийти за межі пам'яті, щоб "торкнутися серця" учнів. Викладалися практичні предмети, що призведе до корисної ролі в суспільстві; релігію вчили віддавати прихильність до християнської етики.

Переїзд з Манхеттена в Рівердейл

чотирикутна конструкція

Коли школа зростала, потрібні були нові квартали. Наріжний камінь «Нового Манхеттена» був закладений у 1922 р. В районі Рівердейл Бронкс, його нинішнє місце розташування. Додавання нових будівель та резиденцій для студентів значно збільшило та розширило містечко. З цього доступного веб-сайту Коледж пропонує доступ до культурних, освітніх, ділових та розважальних можливостей Нью-Йорка, а також до окремої атмосфери житлового містечка.

20 століття

наукова лабораторія в 1950-х роках

Після Другої світової війни та протягом середини століття, Manhattan College продовжував зростати та процвітати, додаючи нові школи та спеціальні програми. У кампусі розміщувались і Коледж, і підготовча школа для учнів старших класів. У 1973 році Manhattan College став навчальним курсом і прийняв своїх перших жінок-студентів. Протягом наступних декількох десятиліть студентський корпус перетворився з мажоритарного жителя на мажоритарний коледж із відкриттям нових веж залів.

Розташування

  • The Bronx

    Manhattan College Parkway,4513, 10471, The Bronx

    Програми

    Запитання