Mansfield University

Mansfield University

Mansfield University

Введення

Мансфілдський університет штату Пенсільванія вітає вас!

Заснована в 1857 році, Менсфілдський університет Поєднує в собі кращі якості невеликого ліберального коледжу з ресурсами всеосяжного державного університету. В даний час ми реєструємось 2000 студентів Хто може вибрати з Програми 40 ступенів і 47 невеликих програм. Наш студент-факультет співвідношення 16: 1. Через наше маленьке розміщення наші студенти отримують індивідуальну увагу і тісно співпрацюють зі своїми професорами з наукових та інших проектів. За межами класу, студенти можуть вибрати від більш ніж 100 кампусних клубів та організацій І брати участь у спортивних заходах або приєднатися до наших спортивних команд.

Кампус

Наш кампус розташований у прекрасних горах Росії Північ-штат Пенсільванія, В районі, що відзначається його безпекою, якістю життя та численними можливостями для відпочинку. У регіоні проживають як державні, так і федеральні парки, залізнична траса Пайн-Крік і 50-ти довжина ущелини, відома як Великий каньйон Пенсільванії. The Університет Це півгодини на північ від виноробного регіону Finger Lakes в штаті Нью-Йорк, а основні міста, такі як Нью-Йорк, Філадельфія та Вашингтон, розташовані лише на автобусі! Ми запрошуємо студентів з усього світу стати частиною нашої активної і привітної спільноти. Якщо вас цікавлять маленькі заняття, дружні професори та індивідуальна увага в безпечному кампусі в прекрасній частині Сполучених Штатів, виберіть Менсфілд!

Центр міжнародного співробітництва та обміну м. Менсфілдського університету

Університет Менсфілдського Центру міжнародного співробітництва та обміну служить центром ресурсів та навчання для спільноти MU для сприяння глобальним відносинам, міжнародному розумінню та культурній чутливості. Це місце, де міжнародні та вітчизняні студенти можуть об'єднатись, поділитися з ними та досліджувати відмінності. Для наших іноземних студентів ми стаємо будинком далеко від дому, а для наших вітчизняних студентів ми створюємо можливість зібрати друзів з усього світу. Через багатокультурну програму та послуги ми прагнемо покращити досвід міжнародного студентства під час роботи в Мессфілді. Центр міжнародного співробітництва та обміну м. Менсфілд призначений для надання міжнародним студентам таких послуг:

  • Процес прийому
  • Візові послуги
  • Культурне занурення
  • Отримання ідентифікації соціального забезпечення та водійські права
  • Культурне програмування та позанавчальне навчання
  • Можливості прийомних сімей
  • Міжнародна студентська орієнтація

Розташування

  • Mansfield

    North Hall, 5 Swan St., PA 16933, Mansfield

Запитання