Martin Methodist College

Martin Methodist College

Martin Methodist College

Введення

Martin Methodist College - це гуманітарний, чотирирічний коледж, пов'язаний з Теннессіською конференцією Об'єднаної методистської церкви.

Маючи історичний кампус, розташований у місті Пуласкі, штат Теннессі, на мальовничих пагорбах півдня Середнього Теннессі, Martin Methodist College зручний як до Нешвіла (70 миль на північ), так і до Хантсвіля, штат Алабама (40 миль на південь).

Мартін Методист пропонує різноманітні програми сертифікатів, дипломів та дипломів. Наші програми забезпечують навчання в академічній, професійній та технічній галузях і варіюються від базової грамотності до університетських ступенів. Кожен ступінь, диплом або сертифікат має встановлені критерії, які необхідно виконати до прийнятного рівня.

Ви дізнаєтесь у турботливих викладачів, які пройшли навчання в таких університетах, як Вандербільт, Гарвард, Єль, Арканзас, Індіана, Манчестер, штат Міссісіпі, Техас та Рочестер. Ми тримаємо наші класи невеликими, щоб ви та ваші професори могли пізнати один одного. Ми пропонуємо більше 30 академічних навчальних програм, що ведуть до бакалавра мистецтв, бакалавра наук, бакалавра ділового адміністрування та бакалавра наук у сестринських ступенях. Наші академічні програми пропонуються через бізнес, освіту, гуманітарні науки, математику та науки, медсестринство та соціальні науки.

Martin Methodist College акредитований Комісією коледжів Південної асоціації коледжів та шкіл для присудження наукових ступенів, ступенів бакалавра та магістра ділового адміністрування.

Розташування

  • Pulaski

    West Madison Street,433, 38478, Pulaski

    Запитання