Keystone logo
McMaster University Faculty of Humanities

McMaster University Faculty of Humanities

McMaster University Faculty of Humanities

Введення

Про гуманітарні науки

Хто ми? Факультет гуманітарних наук включає понад 125 факультетів, що займаються дослідженнями та викладанням на повній та заочній формах у дев'яти кафедрах. Понад 3000 студентів, магістрів та кандидатів наук. студенти з усієї Канади та всього світу беруть участь у наших програмах. Вони приєднуються до багатьох тисяч, які закінчили гуманітарні програми в Макмастері з моменту заснування в 1887 році.

Заявлене бачення установи є хорошим показником його найглибших цінностей та найсильніших прагнень. Бачення нашого факультету орієнтоване на досконалість у наукових дослідженнях, інноваціях та викладанні. Звичайно, бачення - це ніщо без досягнень. Досягнення гуманітарних наук McMaster є скрізь: від науково-дослідних проектів та інноваційного викладання нашого факультету до інтелектуального та соціального залучення наших студентів у McMaster та в усьому світі.

Наша історія

Факультет гуманітарних наук вперше з'явився в результаті Закону про університет Макмастера, 1976 року. Цей акт офіційно започаткував сучасну епоху, створивши факультети бізнесу, інженерії, наук про здоров'я, гуманітарні науки, науки та соціальних наук. Всі посилання на гуманітарні науки до 1976 р. Підпадали під контекст мистецтв, з 1968 по 1976 рік, і як на факультет мистецтв і наук з 1930 року (коли університет відкрив свої двері в Гамільтоні, штат Онтаріо) до 1968 року.

Гуманітарне бачення

Резюме

Ліберальне мистецтво лежить в основі будь-якого великого університету. В університеті Макмастера ми віримо в місію ліберальних мистецтв, яка спирається на сильні сторони наших різних дисциплін.

Наш факультет зобов'язаний:

 • Шукаю досконалості в наукових дослідженнях, інноваціях у викладанні та творчості у виконавському мистецтві.
 • Заохочення критичної рефлексії та логічного мислення за допомогою письмового та словесного вираження.
 • Визнаючи культурне різноманіття нашого університету, нації та світу.
 • Прищеплюючи студентам важливість відповідального та чутливого глобального громадянства через культурну саморефлексію, етичні міркування та історичне розуміння.
 • Знання цінності мов та нових медіа, як засобу відкриття нашого розуму до нових способів спілкування та нових способів розуміння.
 • Орієнтуючись у нові сфери досліджень, включаючи когнітивні виміри музики, мови та спілкування.
 • Визначення ліберальної мистецької освіти в 21 столітті, яка готує наших учнів до основних викликів наступного покоління.
126286_test-image.jpg

Бачення

Факультет гуманітарних наук присвячений розробці навчально-дослідницького середовища, яке відображає найвищі стандарти наших дисциплін, а також починанням із нових напрямків міждисциплінарного дослідження та педагогіки. У мистецтві ми продовжуємо прагнути до балансу між найкращими традиціями гуманітарної освіти та новими формами знань, що виникають всередині та на перетинах дисциплін. Навчаючись минулого та нагальних питань, що стоять перед нашим глобальним світом сьогодні, ми сприяємо досягненню знань, які роблять інноваційні, позитивні відмінності у різноманітному житті наших студентів.

Місія

Місія Академічної консультативної служби - допомогти студентам факультету гуманітарних наук в реалізації їхнього потенціалу. Академічний консультативний персонал взаємодіє зі студентами в різних умовах, оцінюючи їхні потреби та навчаючи їх орієнтуватися у системі вищої освіти. Ми працюємо зі студентами над розробкою та реалізацією індивідуальних планів з метою досягнення як навчальних, так і особистих цілей.

Після вступу на факультет студенти з'єднуються з радником, який буде підтримувати їх з першого курсу до закінчення навчання з усіма їх академічними потребами.

Академічні радники надають підтримку в таких напрямках:

 • Визначення індивідуальних цілей освіти.
 • Реєстрація програми та курсу.
 • Інтерпретація академічних положень.
 • Академічна робота.
 • Вивчення інших ресурсів на території кампусу за необхідності.

Основні нові ініціативи та шлюзи

Факультет запропонував п'ять нових ініціатив для просування цього захоплюючого порядку денного у галузі вільних мистецтв. Спираючись на наші сильні сторони, ініціативи є значущими новими шляхами до навчання та відкриття. Деякі з цих ініціатив знайдуть свій будинок у новій будівлі Ліберальних мистецтв: інші будуть розміщені в іншому місці. Усі вони перетинаються та підтримують один одного, кожен з яких узгоджується із вказівками, викладеними в документах передвиборчої кампанії та з нашою власною практикою бачення.

 • Центр глобального громадянства та культури.
 • Відомості про вивчення мови.
 • Інститут історії Канади Вілсона.
 • Центр виконавських мистецтв
 • Науково-дослідний інститут гуманітарних та соціальних наук.

Розташування

 • Hamilton

  1280 Main Street West Hamilton, , Hamilton

Програми

Запитання